2. Terapiyle İlgili
  3. İç düşüncelerimi düzeltecek

İç düşüncelerimi düzeltecek

Z... A... - 2 yıl önce
Sürekli düşünce olarak stres kaynaklı birşeyler düşünüyorum , Bu konuda destek istiyorum . ayrıca cinsel sorunlarım da mevcut.
Harika YANIK
Uzmanın Cevabı: Merhaba, düşünceler bizde olumsuz duygu ve davranışlara sebep olur. Düşünceler üzerine çalışarak bunların üstesinden gelinebilir. Seans aldığınızı görüyorum, attığınız bu adım çok değerli. Birlikte sizi rahatsız eden konular üzerine konuşup, ilerleme sağlayacağımızı düşünüyorum. Görüşmek dileğiyle.
Harika YANIK
Uzmanlıklar: Öfke Kontrolü, Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri