Metakognitif terapi

R... Ç... - 2 yıl önce
Merhaba Metakognitif t. Kaç seanstan oluşuyor ve ücreti nedir acaba
Hatice AĞKAŞ
Uzmanın Cevabı: Birkaç ay sürer genellikle danışanın süreç içerisindeki tepkilerine göre artıp azalabilir. Ücreti seans başı 200₺dir
Danışan
Bana bir psikoterapist 6 ile 8 arasında değiştiğini ve 5000 TL olduğunu söyledi özel muayenehanesi olan bir psikoterapist sizce uygun Mudur bu fiyatı vermesi
Hatice AĞKAŞ
Uzmanın Cevabı: Şehirlere göre fiyat değişebilir fakat belli bir süre vermek bana çok mantıklı gelmedi.
Hatice AĞKAŞ
Psikoterapist
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları