2. Terapiyle İlgili
  3. Yaşadığım bu durum nedir

Yaşadığım bu durum nedir

E... G... - 10 ay önce
Bir kaç gündür ensemin bir tık üstünde sağ tarafı nabız şeklinde atma oluyordu şimdi ise ağrı var. Ve uykum yok uyumaya çalışıyorum uykum yok uyuyup gözümü açtığımda sabah 7 ama sanki hiç uyuyamamışım gibi günde bir bardak kahve içende biriyim bu durum nedir
Emine SIKAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, yaşadığınız bu problem için üzgünüm en kısa zamanda geçmesini umut ediyorum. Bedensel olarak kendini gösteren bu problemin teşhisini öğrenmek için alanı olan bir doktora başvurmanız eğer sorun fiziksel değilse daha sonra psikolojik destek almanız daha uygun olacaktır. Sevgiler.
Emine SIKAN
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları, İlişki / Evlilik Problemleri