1. Uzman
  2. Atakan KAYABEL
Atakan KAYABEL

Atakan KAYABEL

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Online Terapi
süre 55 dk
ücret 300
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde Psikoloji Lisans Eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim sırasında psikoloji topluluklarında aktif rol aldım ve bir çok konferansın düzenlenmesinde görev aldım. İltica ve Göç araştırmaları merkezinde sığınmacı gruplarla araştırmalarda bulundum. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gaziler Fizik Terapi Rehabilitasyonda uzun dönem stajyer psikolog olarak görev aldım. Askerlik görevimde psikolog asteğmen olarak Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde 1 yıl görev yaptım. EMDR ağırlıklı olarak Eklektik çalışmayı tercih ediyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhaba.


Sanıyorum ki bunu okurken çözmek istediğiniz, size sıkıntı veren bazı durumlar olabilir. Başlamadan önce cesaretiniz için size tebrik eder, bunlara çözüm bulmak için en önemli ve zor anın terapistinizle ilk görüşmeniz olduğunuzu söylemek isterim. Tüm bu durumlarda sorunlarınıza profesyonel ama ilgili bir biçimde yardımcı olmak için buradayız.


EMDR ağırlıklı ancak eklektik yöntemle çalışmayı tercih ediyorum. Seanslarımı danışanın geliş amaçlarına göre kısa, orta ya da uzun dönem olarak gerçekleştirebiliriz. Bunu belirleyecek olana terapiye geliş nedeniniz ve sizin buna ele alma tercihiniz olacaktır. Şimdiye kadar ki süreçte travma ağırlıklı olarak çalıştım. Bilhassa asker gruplarla çalışma tecrübem yüksek. Buna karşın çocukluk yaşantıları, duygu durum bozuklukları, tekrar eden örüntüler konusunda da tecrübelerim oldu.


Lütfen her zaman hatırlayın, sizi aydınlığa çıkartacak güneşe zaten sahipsiniz. Bunu beraber keşfedebiliriz.

Çalışma Grupları

LGBT+ Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

EMDR Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Psikanalitik & Psikodinamik Terapi

Eğitimler

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

1. Düzey Emdr - Davranış Bilimleri Enstitüsü - 17.10.2021 Dinamik Psikoterapi - Doğan Şahin - 20.8.2020

Danışan Yorumları