1. Uzman
  2. Ayça KOYUNCU
Ayça KOYUNCU

Ayça KOYUNCU

Uzman Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Güven Kaybı / Aldatma / Aldatılma
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Güven Kaybı / Aldatma / Aldatılma
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 450
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhabalar ben Uzman Psikolog Ayça Koyuncu, Hayat karşımıza birçok zorluk çıkarabiliyor. Hepimiz dönemsel olarak stres, üzüntü ve çatışma yaşayabiliyoruz. Bu mücadeleler, ister ilişkiler, iş, sağlık, sevilen birinin kaybı, ister kendi iç dünyamızla boğuşma ile ilgili olsun, bizim stres ve zor duygularla yüzleşmemize vesile oluyor. Aynı zamanda bu olumsuz deneyimler bize düşünme fırsatı kazandırırken, iç dünyamızı keşfetme; amaç ve anlam ile ilerleme konusunda da yol gösterici oluyor. Bir psikolog, bu keşif yolculuğunda sizinle birlikte var olur. Yüz yüze seanslarımı açık alanda ( park, sahil vs.) buluşarak gerçekleştiriyorum. Yürüme ve konuşma terapisi bir danışma odasında oturmak yerine, danışan ve terapistin dışarı da yürürken sorunlar hakkında konuşması şeklinde gerçekleşir. Eğer bir odanın içinde doğrudan size bakan bir terapistle yalnız kalmaktan endişeleniyorsanız, yan yana yürümek size kendinizi daha iyi hissettirebilir.

Çalışma Grupları

Çift & Partner Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Pozitif Psikoloji Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Üsküdar Üniversitesi - Yüksek Lisans - Nörobilim Ondokuz Mayıs Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - Ondokuz Mayıs Üniversitesi - 10.5.2018 Cinsel Terapi Eğitimi - Cised - 21.5.2020

Danışan Yorumları

Çoklu Terapi

(*)(*)(*)(*)(*)
H... H... - 19 ay önce
Sevgili ayça hanımla 1 yıl onlarca faydalı seans. Dibe vurmuş bir gecede tanıştım sanırım buda dualarımın karşılığı olmuş oldu ^^ Ayça hanım her insanın hayatında olması gereken bir psikolog ve danışman.

Varoluşsal sancılarla terapiye devam

(*)(*)(*)(*)(*)
N... Ü... - 19 ay önce
Sevgili Ayça Hanımla 7. Seasımız Kendisi çok özverili,dikkatli ince düşünen Görünmeyen ya da görünmediğini sanıp kendizi sakladığınızı sandığınız duygularınızı çok iyi yakalayan harika bir psikolog. İyi ki benim psikoloğum.

terapi

(*)(*)(*)(*)(*)
gur - 22 ay önce
Bilgili ve yaklaşımları iyi olan bir psikolog. İlk seans başarılıydı.
Toplam 9 yorum. Tümünü Gör