Aygün TERTEMIZ

Aygün TERTEMIZ

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 100
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 200

Hakkında

Merhaba, ben Aygün. Gaziantep Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında süpervizyon eşliğinde çeşitli kaygı bozuklukları ile çalıştım. Yine lisans eğitimim sırasında kariyer danışmanlığı uygulayarak süpervizyon aldım. Halen Eğitim Programları ve Öğretim (EPÖ) alanında yüksek lisans eğitimimi sürdürmekteyim. Online ve yüz yüze olmak üzere psikolojik danışma gerçekleştiriyorum. Aile Danışmanlığı ve Çift Terapisi eğitimim devam ediyor. Danışmalarımız yüz yüze ya da online olarak gerçekleştirilecektir. Online seans randevuları çalışma saatlerime göre düzenlendi, herhangi bir problem yaşamadan randevunuzu alabilirsiniz. Fakat yüz yüze seans randevusu almadan önce lütfen mail atın, birlikte belirleyeceğimiz gün ve saati sistemde sizin için aktif hale getireceğim. Bana aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz: http://ayguntertemiz.com ayguntertemiz@gmail.com

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Danışma seansları online ya da yüz yüze gerçekleştirilir. Yüz yüze görüşmeler için lütfen önce bana mail atın. Ben birlikte belirleyeceğimiz gün ve saati randevu alabilmeniz için açacağım. E-mail adresime hakkında kısmından ulaşabilirsiniz.

Görüşmelere başlamadan önce merak ettiğiniz konularda ya da sürecin nasıl ilerleyeceğini öğrenmek için soru sorabilirsiniz, merak etmeyin profiliniz uzman da dahil olmak üzere kimse tarafından görüntülenemeyecektir.

Görüşmelerin gizliliği sağlanır ve danışan hakkındaki bilgiler danışanın izni olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılmaz hiçbir çalışmada kullanılamaz.

Seanslar ortalama 30- 45 dakika sürer bu süre sürece bağlı olarak daha uzun ya da daha kısa olabilir.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Danışan(Birey) Merkezli Terapi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Gaziantep Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı Uygulayıcı Eğitimi - Life Psikolojik Danışmanlık Merkezi - 10.7.2021

Danışan Yorumları