1. Uzman
  2. Ayşe Ecem KABUKCU
Ayşe Ecem KABUKCU

Ayşe Ecem KABUKCU

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Cinsel İşlev Bozuklukları
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Cinsel İşlev Bozuklukları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 400
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Ayşe Ecem Kabukcu. Lisans eğitimim boyunca bir çok konferansa katıldım ve çeşitli kurumlarda stajlarımı tamamladım. Lisans süreci ve sonrasında Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Cinsel Terapi, MMPI Eğitimi, Resim Analizi ve Çocuk Testleri Eğitimi ve Oyun Terapisi Eğitimi aldım. İki yıldır aktif olarak çocuk, ergen, yetişkin gruplarıyla çalışmaktayım. Psikoloji bölümünden mezun olduğumdan bu yana kreş, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalıştım, Aktif olarak bir klinikte yüz yüze danışan görmekteyim. Çalıştığım alanlar: OKB, Panik bozukluk, anksiyete bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu, DEHB, depresyon, sınav kaygısı, yeme bozuklukları, bağımlılık, sosyal fobi, özgül fobi, öfke yönetimi. Kadınlarda cinsel isteksizlik, kadınlarda anorgazma, vajinusmus, erkeklerde sertleşme bozukluğu, erkeklerde erken boşalma problemleri.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhabalar, genel olan ruh halinizin dışında kendinizi çaresiz hissettiğiniz ve bir çıkış yolu aradığınız durumlarda, düzeltemediğiniz durumları farkettiğinizde kendinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz. Bu yaşadığınız problemler karşısında desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda sizler için burada bulunacağım.


Çalışma Grupları

Çocuk (6-12) Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - Psikodestek - 20.8.2020 Cinsel Terapiler - Psikodestek - 15.10.2020 Mmpı Eğitimi - Psikodestek - 12.11.2020 Çocuk Değerlendirme Testleri - Yeşil Işık - 7.8.2021 Çocuk Resimlerini Yorumlama Ve Çizim Testleri - Yeşil Işık - 8.8.2021 Oyun Terapisi - Yeşil Işık - 30.11.2022

Danışan Yorumları