1. Uzman
  2. Ayşe Tuğçe PEKMEZCİ
Ayşe Tuğçe PEKMEZCİ

Ayşe Tuğçe PEKMEZCİ

Uzman Klinik Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları
Online Terapi
süre 60 dk
ücret 600
Yüz Yüze Terapi
süre 60 dk
ücret 600

Hakkında

Merhabalar, ben Klinik Psikolog Ayşe Tuğçe Pekmezci. 2019 yılından beri İzmir ve Bodrum arasında çalışmaktayım. Yüz yüze ve online terapi yapabiliyoruz. Terapilere bakış açımı ve siz değerli danışanlarımla nasıl bir yol izlediğimizi detaylı olarak öğrenmek için www.koyundelisi.online adresini ziyaret edebilir, tanışmak için arayabilir ya da yazabilirsiniz. Birlikte güzel bir terapi süreci geçirmek ve iyi bir uyum yakalamak benim için çok önemli, bu yüzden randevulaşmadan önce kısa bile olsa bir telefon konuşması gerçekleştirmemiz çok daha yararlı olacaktır.. Danışan yorumları için Google üzerinde var olan profili inceleyebilirsiniz.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapiler kişinin hayat tarzına ve getirdiği konulara bağlı olarak sürekli değişkenlik gösterebilir. Her kişinin hayatı kendine özgü ve özel bir deneyimdir.

Görüşmelerde amacımız öncelikle tanışmak, anlaşmak ve beraber sizin hayatınızı, hayatınızın alt metninde neler yazdığını ve sorunlara hangi açılardan baktığımızda konuların değişebildiğini görmektir.

Yaşamımızın alt planında çalan bir müziğin güvendiğimiz biri tarafından dinlenmesi ve yeni bir ritim koymak istediğimizde buna eşlik etmesi keyif verici bir deneyimdir. Terapiler bu anlamda daha rahat hissettiğimiz özel paylaşım alanları olabilir. Sürecinizde beni değişiminize ya da sabit durmanıza bir eşlikçi ve yol arkadaşı olarak görmeniz daha rahat bir şekilde bana ulaşabilmeniz için güzel bir düşünce olacaktır..

Görüşme sıklığını genellikle danışanlarımla birlikte, ihtiyaca göre şekillendiriyoruz. Yukarıda bahsettiğim gibi, herkese ve isteğe göre değişkenlik gösterebilir..


Başka bir sorunuz var ise yazabilirsiniz,


Sevgilerimle..

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) LGBT+ Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Pozitif Psikoloji Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Şema Terapi Duygu Odaklı Terapi

Eğitimler

Ege Üniversitesi - Yüksek Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Üsküdar Üniversitesi - Yüksek Lisans - Klinik Psikoloji Üsküdar Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Objektif Çocuk Testleri Eğitim Sertifikası - Terapium Danışmanlık Merkezi - 17.1.2020 Psikokinezyoloji 1-2-3-4 Klinghardt Metodu - Biyofrekans Sistemleri Eğitim Araştırma Hizmetleri - 6.6.2020 Yüksek Şeref Belgesi - İzmir Üniversitesi - 7.6.2016 Onur Belgesi - Üsküdar Üniversitesi - 13.6.2019

Danışan Yorumları