1. Uzman
  2. Ayten GÖLCÜ
Ayten GÖLCÜ

Ayten GÖLCÜ

Psikolog

Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 1000
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Işık Üniversitesi’nde Psikoloji Lisans Programını yüksek onur derecesi ile bitirdikten sonra Bilişsel Davranışçı Terapi Ekol eğitimimi tamamladım. İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans eğitimime devam ediyorum. Şu anda online olarak Psikoterapi hizmeti sunuyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Görüşmeler online bir şekilde Zoom üzerinden gerçekleştirilip, her bir görüşme ortalama 45 dakika sürecektir. Görüşme esnasında paylaşılan bilgiler kayıt altına alınmayacak ve danışan ile görüşmeci arasında gizli kalacak. Online görüşmeler yine gizliliğin esas alındığı, bu bilgilerin bir başkasına ulaşamayacağı güvenilir ortamlarda gerçekleştirilecektir. Gizlilik ilkesi sadece kendine veya bir başkasına zarar verme, intihar, istismar gibi istisnai durumlarda ihlal edilir. Görüşmeler Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü üzerinden ilerleyecektir. Randevu talep etmek için ***** üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Oyun Terapisi

Eğitimler

Işık Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bdt İle Depresyon Tedavisi - Dual Psikoloji - 9.2.2021 Bdt İle Panik Bozukluk Tedavisi - Dual Psikoloji - 10.3.2021 Bdt İle Obsesif Kompulsif Bozukluk Tedavisi - Dual Psikoloji - 15.4.2021 Bdt İle Travma Sonrası Stres Bozukluğu Tedavisi - Dual Psikoloji - 15.1.2021 Klinik Gözlem Ve Görüşme Teknikleri - Dual Psikoloji - 14.5.2021 Resim Analizleri Ve Yorumlanması Uygulayıcı Eğitimi - Altın Pusula - 12.2.2021 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Naisa Psikoloji - 14.4.2021 Çocuk Test Ve Değerlendirme Uygulayıcı Eğitimi - Naisa Psikoloji - 10.4.2021 Çocuk Merkezli Oyun Terapisi - Mehmet Teber - 6.10.2021 Bdt - Datem - 4.2.2023

Danışan Yorumları