1. Uzman
  2. Ayten GÖLCÜ
Ayten GÖLCÜ

Ayten GÖLCÜ

Psikolog

Uzmanlıklar: Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Depresyon ve Mutsuzluk, Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar
Uzmanlıklar: Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Depresyon ve Mutsuzluk, Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 200
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 250

Hakkında

Işık Üniversitesi’nde Psikoloji Lisans Programını yüksek onur derecesi ile bitirdikten sonra Bilişsel Davranışçı Terapi, BDT ile Depresyon, Panik Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk Tedavisi eğitimlerini ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimi aldım. Bunun yanı sıra Çocuk ve Ergenlerle Görüşme, Çocuk Testleri ve Değerlendirmeleri, Resim Analizi ve Yorumlaması eğitimleri aldım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Görüşmeler online bir şekilde Zoom üzerinden gerçekleştirilip, her bir görüşme ortalama 50 dakika sürecektir. Görüşme esnasında paylaşılan bilgiler kayıt altına alınmayacak ve danışan ile görüşmeci arasında gizli kalacak. Online görüşmeler yine gizliliğin esas alındığı, bu bilgilerin bir başkasına ulaşamayacağı güvenilir ortamlarda gerçekleştirilecektir. Gizlilik ilkesi sadece kendine veya bir başkasına zarar verme, intihar, istismar gibi istisnai durumlarda ihlal edilir. Görüşmeler Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü üzerinden ilerleyecektir. Randevu talep etmek için ***** üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Yetişkin (18-65) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Oyun Terapisi

Eğitimler

Işık Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bdt İle Depresyon Tedavisi - Dual Psikoloji - 9.2.2021 Bdt İle Panik Bozukluk Tedavisi - Dual Psikoloji - 10.3.2021 Bdt İle Obsesif Kompulsif Bozukluk Tedavisi - Dual Psikoloji - 15.4.2021 Bdt İle Travma Sonrası Stres Bozukluğu Tedavisi - Dual Psikoloji - 15.1.2021 Klinik Gözlem Ve Görüşme Teknikleri - Dual Psikoloji - 14.5.2021 Resim Analizleri Ve Yorumlanması Uygulayıcı Eğitimi - Altın Pusula - 12.2.2021 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Naisa Psikoloji - 14.4.2021 Çocuk Test Ve Değerlendirme Uygulayıcı Eğitimi - Naisa Psikoloji - 10.4.2021 Çocuk Merkezli Oyun Terapisi - Mehmet Teber - 6.10.2021

Danışan Yorumları