1. Uzman
  2. Burcu CEBECİ
Burcu CEBECİ

Burcu CEBECİ

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Travma ve İlişkili Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Travma ve İlişkili Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 60 dk
ücret 400
Yüz Yüze Terapi
süre 60 dk
ücret 400

Hakkında

2017 yılında, Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca özel kliniklerde ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde staj yapmıştır. Lisans eğitimi sırasında çocuk ve yetişkin değerlendirme, projektif testler gibi pek çok test eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi sonrasında bilişsel davranışçı terapi, cinsel terapi, çift ve aile terapisi, boşanma terapisi, EMDR eğitimlerini tamamlamıştır. 2018 yılından bu yana özel bir klinikte danışan kabulüne devam etmektedir.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) LGBT+ Aile ve Çift

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Terapi (CPT) EMDR Davranışçı Terapi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Diyalektik Terapi (DBT)

Eğitimler

Marmara Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Projektif Tesler Uygulayıcı Sertifikası - Bilgelik Enstitüsü - 1.8.2018 Boşanma Terapisi Uygulayıcı Sertifikası - Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü - 9.5.2018 Cinsel Terapi Uygulayıcı Sertifikası - Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü - 15.2.2018 Evlilik Ve Çift Terapisi Uygulayıcı Sertifikası - Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü - 15.2.2018 Klinik Uygulama Ağırlıklı Mesleğe Hazırlık Staj Programı Katılım Setifikası - Naisa Psikoloji - 3.1.2017

Danışan Yorumları