1. Uzman
  2. Buse Gökçen ÇIVGIN
Buse Gökçen ÇIVGIN

Buse Gökçen ÇIVGIN

Uzman Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları
Uzmanlıklar: Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 150
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Ben Gökçen ÇIVGIN, 2019 yılında Giresun Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik bölümü Tezli Yüksek Lisans programına hak kazandım. Lisans eğitiminden mezun olarak başlamış olduğum meslek hayatım boyunca kendimi geliştirmek adına birçok eğitim aldım ve almaya devam etmekteyim. Uzmanlık alanlarım Bireysel Terapi, Çift Terapisi, Çocuk-Eren Terapisi şeklindedir. Ayrıca online ortamda uygulama şansı bulduğumuz test uygulamaları da yapabilmekteyim. Hakkımda daha ayrıntılı bilgiye profilimin eğitim bilgileri bölümünden veya *****/ adresinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruları yöneltmek için bana ***** adresinden veya buradan ulaşabilirsiniz. Saygılarımla.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Ben Gökçen ÇIVGIN,


Bu platformda online olarak bireysel veya çift olarak katılım gösterebileceğiniz psikolojik danışma hizmeti vermekteyim. Görüşmelerimiz sizinle belirleyeceğimiz randevular üzerinden gerçekleşecektir.

Psikolojik danışma süreci, profesyonel bir ruh sağlığı hizmetidir. Hayatın içinde birçok problemle karşı karşıya gelebiliyoruz. Kimi zaman karşılaştığımız problemlerle başa çıkamadığımızı düşünüp çözümü nerede arayacağımızı bilemiyoruz. Böylesi durumlarda içinizdeki gücü fark etmenize ve bu gücü kullanmanıza yardımcı olmak için buradayım. Süreç boyunca bir ekip olarak yaşadığınız problemleri konuşuyor olacağız.Daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruları yöneltmek için bana ***** adresinden veya buradan ulaşabilirsiniz.


Saygılarımla.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Çift & Partner Çocuk (6-12) Yetişkin (65+) LGBT+

Terapi Yaklaşımları

Kabul ve Kararlılık(ACT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eklektik Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Sanat Terapisi Bütüncül Psikoterapi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Varoluşcu Terapi Akılcı Duygusal Davranışçı Terapi (REBT)

Eğitimler

Giresun Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sakarya Üniversitesi - Yüksek Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı - Gebze Teknik Üniversitesi - 15.11.2021 Depresyon&anksiyete Bozukluklarında Kabul Kararlılık Terapisi - Motı Institute - 9.10.2021 Çocuk Değerlendirmelerinde Objektif & Projektif Testler - Samsun Üniversitesi - 16.10.2021 Kariyer Yönetimi" - İstanbul İşletme Enstitüsü - 18.9.2020 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Türk Pdr Derneği - 19.4.2019 Travma Ve Psikopatolojik Sorunlar - Türk Pdr Derneği - 8.8.2019 Çocuk Ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi - Upten & Samsun Üniversitesi - 28.11.2021 Evlilik & Çift Terapisi - Başkent Üniversitesi - 2.12.2021 Kum Terapi - Samsun Üniversitesi - 6.12.2021

Danışan Yorumları