1. Uzman
  2. Cemre BARUTÇU
Cemre BARUTÇU

Cemre BARUTÇU

Psikolog

Uzmanlıklar: Sosyal Fobi , Depresif Bozukluklar, Performans Kaygısı
Uzmanlıklar: Sosyal Fobi , Depresif Bozukluklar, Performans Kaygısı
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Cemre Barutçu. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesiyle bitirdim.Bu süreçte birçok eğitimlere ve seminerlere katıldım.Ergen ve yetişkinler ile Bilişsel Davranışcı Terapi ekolüyle çalışıyorum.Aynı zamanda sporla yakından ilgilenen biri olarak psikolojik dayanıklılığın sporcularda ne kadar önemli olduğunun farkındalığıyla çeşitli Sporcu Psikolojisi eğitimleri aldım bu alanda da terapi hizmeti veriyorum.Kendimi sürekli güncel tutmak ve geliştirmek adına çeşitli eğitimler almaya ve seminerlere katılmaya devam etmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi seanslarımda en çok önem verdiğim şeylerden biri danışanımın kendini rahat hissetmesi ve konuşacaklarımızın gizliliği hususunda herhangi bir şüphesinin olmamasıdır.

Terapiden önce değerlendirme görüşmesi yaparak danışanın terapiden beklentilerini ve birbirimize uygun olup olmadığımızı anlamayı ve buna göre yol çizmeyi hedeflerim.

Terapi seansları haftada bir olup süresi 50 dakikadır.Danışanın öyküsü ve ihtiyacına göre görüşme sıklığı arttırılabilir.

Çalışma Alanlarım

Depresyon

Yeme Bozuklukları

Panik Bozukluk

Panik Atak

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Sağlık Anksiyetesi

Mükemmeliyetçilik

Obsesif Kompülsif Bozukluk

Kaygı Bozuklukları

Özgüven Problemi

Hedef Belirleme

Stres Yönetimi


Çalışma Grupları

Yetişkin (65+) Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Davranışçı Terapi Bilişsel Terapi (CPT) Şema Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - İstanbul Gedik Üniversitesi - 24.3.2023 Sporda Psikolojik Performans Danışmanlığı - Türk Psikologlar Derneği - 28.1.2023

Danışan Yorumları