1. Uzman
  2. Ceren GÖKOĞLU
Ceren GÖKOĞLU

Ceren GÖKOĞLU

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 300
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 300

Hakkında

1990 yılında İzmir'de doğdum ve hala bu şehirde yaşamaktayım . Lise eğitimimi Bornova Anadolu Lisesi'nde sayısal bölümde tamamladım. Psikoloji lisans eğitimimi tam burslu olarak okuduğum Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden birincilik derecesi alarak tamamladım.Lisans eğitimim boyunca anaokulu, hastane ve araştırma labaratuvarlarında stajlar yaptım. Mezuniyet sonrası rehabilitasyon merkezi ve danışmanlık merkezinde çalıştıktan sonra 2019 yılında yüksek lisansa başladım. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Sinirbilimler programına devam etmekte olup '' Çocuk Cinsel İstismarı ve Travmanın Nörobilişsel İşevlere Etkileri'' konulu tezim için araştırma yürütüyorum. Özellikle nöropsikolojii alanıyla ilgilenmekte olup ; çocuk, ergen ve yetişkinlerle online ve yüzyüze çalışmaya devam ediyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Görüşmelerimde Bilişsel Davranışçı Teknikler ve Çözüm Odaklı Terapi ekollerini kullanmaktayım. Seansların sayısı danışana ve iyileşme sürecine bağlı olarak yaklaşık olarak 8-16 seans sürmektedir. Seansların süresi 50 dk’dır.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Çocuk (6-12) Yetişkin (65+) Çift & Partner

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Terapi (CPT) Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Çözüm Odaklı Aile Terapisi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) Oyun Terapisi Davranışçı Terapi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Eğitimler

Üsküdar Üniversitesi - Lisans - Psikoloji Dokuz Eylül Üniversitesi - Yüksek Lisans - Nörobilim

Sertifikalar

Henüz sertifika bilgisi girilmemiş.

Danışan Yorumları