1. Uzman
  2. Dilan YILMAZ PAKKAN
Dilan YILMAZ PAKKAN

Dilan YILMAZ PAKKAN

Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 500

Hakkında

Merhaba ben Psikolog Dilan Yılmaz Yaklaşık 3 yıldır Yetişkinlere, Ergenlere ve Çocuklara bireysel terapi ve psikolojik testler (zeka testleri, gelişim testleri, psikolojik değerlendirme testleri) uygulamaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi süreci ilk değerlendirme görüşmesiyle danışanın ve psikoloğun birbirini tanıması ile başlar.

İlk görüşmeden sonra danışan ve psikolog terapi sürecine devam edip etmeyeceklerine karar verir. Sonraki seanslarda hangi konuların çalışılacağı belirlenir. Danışanın üstünde durmak istediği konular önceliktedir.

PANİK ATAK(panik bozukluk), DEPRESYON, OBSESİF-KOMPÜLSİF BOZUKLUK-SINAV KAYGISI BOZUKLUĞU, TÜM ANKSİYETE BOZUKLUKLARI, CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARI, BEDENSEL BELİRTİ (somataform) BOZUKLUKLAR, YEME BOZUKLUKLARI, SOSYAL FOBİ, RÜYA ANALİZİ, ÖLÜM/KRİZ VE YAS SÜRECİ, HASTA YAKINLARINA PSİKOLOJİK DESTEK çalışma alanlarımdır.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Çift & Partner Çocuk (6-12) Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Kabul ve Kararlılık(ACT) Bilişsel Terapi (CPT) Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi EMDR Davranışçı Terapi Pozitif Psikoloji

Eğitimler

Nişantaşı Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Emdr - Davranış Akademisi - 14.4.2021 Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcısı - Klinik Psikolog Uğur Dalan - 1.3.2021 Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri - Klinik Psikolog Uğur Dalan - 1.3.2021 Cinsel Terapi Uygulayıcısı - Klinik Psikolog Uğur Dalan - 1.3.2021 Kabul Ve Kararlılık Terapisi Uygulayıcısı - Klinik Psikolog Uğur Dalan - 1.12.2021

Danışan Yorumları

Kaygı ve stres

(*)(*)(*)(*)(*)
H... ... - 6 ay önce
Dilan hanımla 5 aydır çalışıyoruz iş hayatım ve özel hayatımda beni zorlayan kaygılarımla baş etmeme ve iyileşmeme yardımcı oluyor. Kendisine teşekkür ediyorum

(*)(*)(*)(*)(*)
E... S... - 2 yıl önce
Dilan Hanımla yüz yüze seanslarımız devam etmekte, seanslar bölgeye yakın olduğumdan ulaşım bakımından kolay ve etkili geçiyor.

Her şey için teşekkürler

(*)(*)(*)(*)(*)
S... P... - 2 yıl önce
Merhabalar, Öncelikle Dilan Hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler. En ağır durumda bile ‘Psikologluk bi şey yok’ diyordum. Ama öyle olmadığına kanaat getirdim. Tekrar teşekkürler.
Toplam 3 yorum.