1. Uzman
  2. Dilek ÖZTÜRK
Dilek ÖZTÜRK

Dilek ÖZTÜRK

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 600
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Dilek ÖZTÜRK Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans süresince (Amatem), Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) ile birlikte ergen ve yetişkin psikiyatri servislerinde klinik gözlem, gelişim ve madde-alkol bağımlılığı alanlarında stajımı tamamladım.Yaptığım stajlar boyunca ergen ve yetişkin seanslarına katıldım. Uzmanlık alanımı nitelikli kılmak adına Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’nun verdiği “Bilişsel ve Davranışçı Terapi” eğitimini tamamladım ve 2023 yılından itibaren gerçekleştirdiğim terapilerime Bilişsel ve davranışçı terapi ekolü kullanarak devam etmekteyim. Uzmanlık Alanlarım Panik Bozukluk Agorafobi Depresyon Obsesif- Kompulsif Bozukluk Anksiyete (Kaygı) Problemleri Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi Süreci:

Hayatta herkesin anlaşılmaya ve dinlenilmeye ihtiyacı vardır ve problemlerin çoğu bireyler dinlenilmediğinde, anlaşılmadığında başlar. Terapi bize ihtiyacımız olan bu yardımı sağlayarak yaşanılan sorunlarla daha etkili bir şekilde başa çıkmamız konusunda destek olur. Anlamak, anlaşılmak, belki de dönüşmek istediğiniz bu yolda destek olmamı dilerseniz, seans için randevu oluşturabilirsiniz.


Terapi Süresi ve Devamlılığı:

Görüşmeler 45-50 dakika sürmektedir. Kişinin durumuna göre değişmekle birlikte genel olarak haftada 1 gün şeklinde planlanmaktadır. Fakat danışanımın ekonomik koşullarına ve ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirmeyi tercih etmekteyim. İlk seansta sizi tanıyıp problemlerinizi beraber konuştuktan sonra yine terapi sürecini de benimsediğim ekollere göre beraber planlamaktayız.

Çalışma Grupları

Yetişkin (65+) Yetişkin (18-65) LGBT+

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Ve Davranışçı Terapiler Eğitimi - Datem - 17.3.2024

Danışan Yorumları