1. Uzman
  2. Ece ŞIRIN
Ece ŞIRIN

Ece ŞIRIN

Psikolog

Uzmanlıklar: Travma ve İlişkili Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Depresif Bozukluklar
Uzmanlıklar: Travma ve İlişkili Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Depresif Bozukluklar
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 550
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 650

Hakkında

Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü tam burslu olarak tamamladım, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Adli Sosyal Bilimler anabilim dalında, tez aşamasında yüksek lisans öğrencisiyim. Bilişsel Davranışçı Terapi, Travma Terapisi, Psikanalitik Psikoterapi, Duygu Odaklı Terapi, EMDR, Cinsel Terapi, Çift Terapisi alanlarında alanında uzman kuruluşlardan sertifikalı eğitim programlarını ve süpervizyon sürecimi tamamladım. Kendi dinamik yönelimli psi,koterapi sürecimden geçtim. 6 yıl süreyle Adalet Bakanlığı'nda adli psikolog ve personel eğitmeni olarak görev yaptım, 3 yıldır serbest psikoterapist olarak çalışmakta, online ve yüz yüze danışan görmekteyim. Şiddet Mağduru Kadın ve çocuklara, Engelli bireylere ve yakınlarına psikolojik destek ve eğitim verdiğim gönüllü çalışmalarda bulundum. Şu anda da online ve Kadıköy'de yüz yüze danışan görmeye devam etmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü tam burslu olarak tamamladım, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Adli Sosyal Bilimler anabilim dalında, tez aşamasında yüksek lisans öğrencisiyim.


Bilişsel Davranışçı Terapi, Travma Terapisi, Psikanalitik Psikoterapi, Duygu Odaklı Terapi, EMDR, Cinsel Terapi, Çift Terapisi alanlarında alanında uzman kuruluşlardan sertifikalı eğitim programlarını ve süpervizyon sürecimi tamamladım. Kendi dinamik yönelimli psi,koterapi sürecimden geçtim. 6 yıl süreyle Adalet Bakanlığı'nda adli psikolog ve personel eğitmeni olarak görev yaptım, 3 yıldır serbest psikoterapist olarak çalışmakta, online ve yüz yüze danışan görmekteyim.


Şiddet Mağduru Kadın ve çocuklara, Engelli bireylere ve yakınlarına psikolojik destek ve eğitim verdiğim gönüllü çalışmalarda bulundum. Şu anda da online olarak ve yüz yüze danışan görmeye devam etmekteyim. Uzmanlık alanlarım travma, şiddet, kadına yönelik şiddet, aile içi şiddet,kadın çalışmaları, mağdur hakları, duygudurum bozuklukları, kişilik bozuklukları ve sınır durum bozukluklarıdır.

Çalışma Grupları

Çift & Partner Yetişkin (18-65) LGBT+

Terapi Yaklaşımları

Psikanalitik & Psikodinamik Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Varoluşcu Terapi Kültüre Duyarlı Terapi EMDR Eklektik Terapi Bütüncül Psikoterapi Duygu Odaklı Terapi Feminist Terapi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Analitik Terapi

Eğitimler

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - Psikodestek Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi - 13.4.2020 Cinsel Terapiler - Psikodestek Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi - 13.4.2020 Süre Sınırlı Dinamik Psikoterapi - Sezgi Psikoloji Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi - 18.12.2020 Duygu Odaklı Bireysel Terapi Ve Çift Terapisi - Sezgi Psikoloji Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi - 5.2.2021 Travma Psikoterapisi - Sezgi Psikoloji Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi - 1.9.2021 Psikanaliļik Perspekļifļe Kiķilik Boşłklłkları Psikoļerapisi - Sezgi Psikoloji Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi - 21.5.2021

Danışan Yorumları