1. Uzman
  2. Ecem COŞAR
Ecem COŞAR

Ecem COŞAR

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Öfke Kontrolü, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Öfke Kontrolü, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 250
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Ecem Coşar Marmara Üniversitesi Psikoloji  (%100 İngilizce) bölümünden onur derecesi ile mezun oldu. Lisans hayatı boyunca çeşitli gönüllülük ve staj faaliyetlerinde bulundu. Bağdat Caddesi'nde bulunan Brain Goals Psychology Center'da stajyer ve asistan olarak çalıştı. Bi'Şey Psikoloji'de gönüllü çevirmenlik ve blog yazarlığı görevlerini yürüttü. Bunların yanı sıra Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda okul çağındaki çocuklara çeşitli eğitimler vermektedir. Dr. Nevin Dölek'ten aldığı Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimini tamamlamasının ardından T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Maltepe Gençlik Merkezi'nde yürütülen proje kapsamında süpervizyon desteği ile gönüllü olarak danışan görmüştür. Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği'nden aldığı BDT Yönelimli Klinik İlk Görüşme ve Değerlendirme Eğitimi'nin ardından Hakan Türkçapar tarafından European Association for Behavioural and Cognitive Therapies akrediteli Bilişsel Davranışçı Terapi eğitim sürecine devam etmektedir.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile terapi hizmeti sağlamaktayım. Görüşmelerimiz online olarak 50 dakika sürecektir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Marmara Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - İstanbul Kent Üniversitesi - 23.10.2022 Bdt Yönelimli Klinik İlk Görüşme Ve Değerlendirme - Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği - 29.11.2022 Kabul Ve Adanmışlık Terapisi (act) Atölyesi - Doç. Dr. Çağdaş Öykü Meriç - Perla Psikoloji - 22.12.2022 Metakognitif Terapi Temel İlkeler Ve Teknikler Atölyesi - Ali Engin Uygur - Novo Psikoloji - 30.10.2022 Bilişsel Davranışçı Terapi - Hakan Türkçapar - Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği (halen) - 30.11.2022

Danışan Yorumları