1. Uzman
  2. Elif KANDEMIR
Elif KANDEMIR

Elif KANDEMIR

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Obsesif Kompulsif Bozukluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Obsesif Kompulsif Bozukluk
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 400
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 500

Hakkında

TED Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezunum. Online ve yüz yüze danışan görmekteyim. Daha çok kaygı bozuklukları, özgüven sorunları, öfke kontrolü vb. konularında görüşmeler yapmaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında


İlk olarak, terapi süreci gizlilik ilkesi temelinde ilerlemektedir. Seanslarda paylaştığınız hiçbir bilgi üçüncü bir kişiye iletilmez. Online seanslar sırasında herhangi bir kayıt alınmamaktadır. Ayrıca görüşmeyi yaptığım ortamda benden başkası bulunmaz. Aynı şartların sizin tarafınızdan da sağlanması önemlidir.


İlk seans tanışma ve ihtiyaçları belirleme amaçlı yapılmaktadır. Sorun alanına göre planlayacağımız bir terapi programı ile görüşmelerimizi sürdüreceğiz. Sorun alanınıza göre değişim ve gelişmeyi sağlayabilmek için çeşitli ölçekler ve tekniklerle bu süreci ilerleteceğiz. Ne kadar süreceğini şimdiden belirlemek zor olmakla birlikte, tahminen 9-12 seansta en yüksek verimi alabilir ve kendinizdeki, düşüncelerinizdeki, duygularınızdaki değişimleri hissedebilirsiniz.Unutmayın, ruh sağlığı bir anda bozulmaz, bir anda da iyileşmez.

İyileşmek için emek vererek kendinize zaman verin.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18) LGBT+

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Gestalt Terapi Şema Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Eklektik Terapi Kabul ve Kararlılık(ACT) Varoluşcu Terapi Sanat Terapisi

Eğitimler

Ted Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Öğrenci Koçluğu Ve Eğitim Danışmanlığı - İstanbul Üniversitesi - 1.4.2022 Staj Eğitimi - Paradoks Psikoloji - 7.1.2023 Psikososyal Destek Hizmetleri Eğitimi - Türk Pdr Derneği - 12.2.2023 Çocuk Resimleri Analizi - Olgu Psikoloji - 3.2.2018 Mmpı Uygulayıcı Sertifikası - Paradoks Psikoloji - 7.1.2023 Travma Ve Yas Danışmanlığı - Paradoks Psikoloji - 7.1.2023 Ergenlerle Psikolojik Danışma - Paradoks Psikoloji - 7.1.2023 Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Paradoks Psikoloji - 7.1.2023 Şema Terapi Eğitimi - Türk Pdr Derneği - 11.6.2023

Danışan Yorumları