1. Uzman
  2. Feyza TAN
Feyza TAN

Feyza TAN

Uzman Klinik Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 550
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimimin hemen ardından Yıldız Teknik Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programını ve İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını başarılı bir şekilde tamamlayarak Klinik Psikolog unvanı kazandim. Lisans ve lisansüstü eğitimim sırasında pek çok eğitimler aldım ve seminerlere katıldım. Farklı ekollerden psikoterapi eğitimlerime devam etmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk ve Ergenlerde BDT ekol eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım. Narrative Psikoloji eğitimim de devam etmektedir. Görüşmelerimi Bilişsel Davranışçı Terapi, Narrative Terapi, Pozitif Terapi ve Çözüm Odaklı Terapiler üzerinden eklektik teknikler ve stratejiler kullanarak hizmeti vermekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Bilissel Davranisci Terapi, Narrative Terapi ve Pozitif Psikoloji ekolü ile calismaktayim. Cocuk ve Ergenler ile genellikle psikolojik saglamlik programi uzerine calismalar yapmaktayim. Psikopatolojiler ile BDT kullanarak ilerlemekteyim.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+) LGBT+ Çift & Partner Okul Öncesi Çocuk (0-6)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Oyun Terapisi Filial Oyun Terapisi (PCIT) Pozitif Psikoloji Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Yüksek Lisans - Klinik Psikoloji Hasan Kalyoncu Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Danışan Yorumları