1. Uzman
  2. Fulya VURAL
Fulya VURAL

Fulya VURAL

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık
Online Terapi
süre 40 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
süre 40 dk
ücret 500

Hakkında

Adım Fulya İrem Vural. Hacettepe Üniversitesinde Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü bitirdim. Daha çok bilişsel davranışçı terapi ve oyun terapisi ile ilgileniyorum. Bu alanlarda kendimi geliştirmek için çeşitli eğitimler alıyorum ve almaktayım.Dr Özlem Haskan Avcı ve Prof. Dr. İbrahim keklik'ten süpervizyon alarak eğitim hayatım boyunca birçok kişiye ücretsiz psikolojik danışmanlık , bireysel danışma hizmeti verdim. 2023 yılında Hacettepe üniversitesinden yüksek onu derecesi ile mezun oldum. Bireysel terapi, çocuk-ergen terapisi, kriz danışmanlığı , yas terapisi gibi alanlara ilgiliyim. Paradoksal psikoloji kliniğinde yaz stajımı uygulamalı süpervizör eşliğinde mmpı testi , kriz yas danışmanlığı, bilişsel davranışçı terapi , yetişkinlerde klinik görüşme teknikleri gibi konularda süpervizyon alarak tamamladım. Rehber klinikte staj yapmaya başladım. Ücretsiz ön görüşme için randevu oluşturup benimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Danışmanlık sürecimiz beraber ilerlerlediğimiz bir yol gibidir.Size bu yolda eşlik etmek, kazandığınız farkındalıkları keşfetmek, size koşulsuz saygı ve kabul ile dinliyor olacağım. Terapi süreci beraber ilerlenilen bir yol olduğu için bu süreçteki motivasyonunuz ve ilerleme isteğiniz ö*****şlıca çalıştığım konular ise şunlardır:

-Depresyon

-Yaygın Kaygı Bozukluğu

-Özgül fobiler

-Okb

-Özgüven eksikliği

-Sınav Kaygısı

-İlişkiler

-Kişilerarası Problemler

Çalıştığım alanlardır. Fakat bunlar dışında da başvurmak isterseniz bana ulaşmanız haline sürecin nasıl ilerleyebileceğine bakarak danışma sürecine girebiliriz.

Ücretsiz ön görüşme için bana ulaşmayı unutmayın! Sevgilerle :)

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) LGBT+ Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Bütüncül Psikoterapi Duygu Odaklı Terapi Kültüre Duyarlı Terapi Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Oyun Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eklektik Terapi Şema Terapi

Eğitimler

Hacettepe Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Oyun Terapisi Eğitimen Eğitimi - İstanbul Üniversitesi - 4.11.2023 Paradoksal Psikoloji Yaz Stajı - Paradoksal Psikoloji - 11.9.2022 Rehber Klinik Stajyer Psikolog - Rehber Klinik - 15.11.2023

Danışan Yorumları