1. Uzman
  2. Furkan HALVACI
Furkan HALVACI

Furkan HALVACI

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Fobiler
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Fobiler
Online Terapi
Hizmet vermiyor
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 175

Hakkında

Merhaba, ben Psk. Furkan Halvaci. Kto Karatay Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Yaklaşık 2 yıldır klinik alanda hem yüzyüze hem de online olarak danışan kabul etmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi, Oyun Terapi gibi alanlar hem teorik olarak hem de uygulama alandaki tecrübelerim ile danışanlarıma terapi desteği sunmaktayım. Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Sosyal Fobi, Yeme Bozuklukları , Travma Sonrası Stres Bozukluğu gibi rahatsızlıklar üzerinde tecrübeli olduğumu ve danışanlarıma Bireysel Terapi, Çift ve Aile Terapisi, Online ve Yüzyüze Terapi Desteğinde bulunmaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Danışanlarımı Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi gibi ekollerden yararlanarak hizmet vermekteyim.

Terapi sürecine başlamadan önce, ön görüşme dediğimiz yaklaşık 15 dakika süren ve ücretsiz gerçekleştirdiğimiz, seans süreci ve görüşme sebebinin konuşulduğu bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Sonraki süreçte seanslarımız ortalama 45dk ile 55 dk arasında sürmektedir. Seans sayısı değişken olup ortalama 6 ile 10 seans arasında değişmektedir.

Çalışma Grupları

Çift & Partner Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Davranışçı Terapi Çözüm Odaklı Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Bilişsel Terapi (CPT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Oyun Terapisi Danışan(Birey) Merkezli Terapi

Eğitimler

Kto Karatay Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - Aktif Psikoloji - 1.2.2021 Emdr Terapi - Aktif Psikoloji - 1.2.2021

Danışan Yorumları