1. Uzman
  2. Gizem Seval TOSUN
Gizem Seval TOSUN

Gizem Seval TOSUN

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri, Depresif Bozukluklar
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri, Depresif Bozukluklar
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 400
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Gizem Seval Tosun. Lisans eğitimimi Çankaya Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tam burslu olarak tamamladım. Şu anda Varşova'da "University of Economics and Human Sciences" da klinik psikoloji yüksek lisansı yapmaktayım. Yüksek lisans eğitimim için Varşova'da bulunmam sebebiyle seanslarıma yalnızca online olarak devam etmekteyim. Özellikle ergen ve yetişkin bireyler ile çalışmalarımı sürdürmekteyim. Ayrıca bir yıl süresince özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde kurum psikoloğu olarak görev aldım. BDT, cinsel terapi, evlilik ve çift terapisi, MMPI, masal terapi, oyun terapisi, WISC-R ve çocuk değerlendirme testleri eğitimlerini başarıyla tamamladım. Bu eğitimler, farklı yaş gruplarına ve ihtiyaçlara uygun terapötik yaklaşımlar geliştirmemi sağladı. Ayrıca, Affekt Klinik'te psikolojiye dair yazılar yazmaktan keyif alıyorum. Yazılarımı incelemek için şu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: *****

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Seanslar 45 dakika sürmektedir. İlk görüşmelerimiz, bir tanışma ve anamnez aşaması içerir ve bu nedenle diğer seanslardan biraz daha uzun sürebilir. Bu süre zarfında, danışanların paylaştığı bilgiler ve danışmanın aldığı notlar, etik kurallara bağlı olarak tam anlamıyla gizli tutulur.

Yaygın Çalıştığım alanlar:

Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, depresif Bozukluklar, ruhsal-toplumsal, kişisel ve çevresel diğer koşullarla ilişkili sorunlar, obsesif kompulsif bozukluk, depresyon, duygudurum bozuklukları.

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Terapi (CPT) Kabul ve Kararlılık(ACT) Oyun Terapisi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Çankaya Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Life Psikolojik Danışmanlık - 2.7.2020 Evlilik Ve Çift Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Life Psikolojik Danışmanlık - 18.11.2021 Mmpı Uygulayıcı Eğitimi - Psikoloji Enstitüsü - 3.11.2020 Masal Terapi - Sarı Psikoloji - 6.7.2022 Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Mood Psikoloji - 13.11.2019 Wısc-r Uygulayıcı Eğitimi - Bilgelik Enstitüsü - 18.8.2022 Çocuk Değerlendirme Testleri - Sarı Psikoloji - 23.9.2022

Danışan Yorumları