1. Uzman
  2. Gönül TEMİZ
Gönül TEMİZ

Gönül TEMİZ

Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Online Terapi
süre 70 dk
ücret 1800
Yüz Yüze Terapi
süre 60 dk
ücret 1500

Hakkında

Psikolog Gönül Temiz. 1996 yılı, Ankara Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Yetişkinlerle bireysel ve çift terapileri yapmaktayım. Mutsuzluk, çökkünlük, tükenmişlik, umutsuzluk, kaygı, korku, panik atak, çekingenlik, özgüven eksikliği, öfke problemleri, travma, kayıp, yaşamsal kriz dönemi sorunları, takıntılar, ilişki sorunları ve cinsel performans sorunlarına yönelik çalışmaktayım. Çalışma sahalarıma yönelik, süpervizyonlu ve uygulayıcı düzeyde sertifikalı eğitimlerim eğitim bilgileri başlığında yer almaktadır.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapinize başladığımızda, ilk görüşmede başvurduğunuz sorunla ilgili ayrıntılı konuşulur ve terapi hedefi net bir şekilde belirlenir. Buna göre size en uygun ve en kısa sürede çözüme ulaşacağınız terapi tekniği belirlenir ve size anlatılır. Konya göre bazen ödevler verilebilmektedir. Seanslar haftada bir gerçekleşir. Bir seans bir saat sürmektedir.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Çift & Partner

Terapi Yaklaşımları

Bütüncül Psikoterapi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eklektik Terapi Gestalt Terapi Hipnoterapi Duygu Odaklı Terapi

Eğitimler

Ankara Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Cinsel İşlev Bozuklukları I - Cetad - 25.3.2001 Cinsel İşlev Bozuklukları Iı - Cetad - 10.6.2001 İlişki Terapisi - İlişki Psikoterapileri Enstitüsü - 1.12.2006 Aile Ve Evlilik Terapisi - İlişki Pusulası-prof. Dr. Hürol Fışıloğlu - 26.9.2021 Rorschach Projektif Test - Rorschach Ve Projektif Testler Derneği - 21.5.2006 Sex Therapy Training Program - Prof. Dr. Sultan Doğan - 1.10.2021 Regresyon Bilinçaltı Terapisi - Türkiye Eğitim Akademisi - 10.10.2021 Kriz Ve Krize Müdahale - Türk Psikologlar Derneği - 8.10.2012 Travma Psikolojisi - Türk Psikologlar Derneği - 2.1.2012

Danışan Yorumları

(*)(*)(*)(*)(*)
M... C... - 16 ay önce
Gonul Hanimla birkac aydir seans yapiyoruz. Hayatimda farkinda dahi olmadigim seyler goruyorum. Bir sihirli degnege inanmam ama her seansimizdan sonra hayatimdaki dugumlerin teker teker cozuldugunu, zihin coplerimin temizlendigini ve kendime geldigimi hissediyorum. Hepimizim travmalari var. Cogu zaman bunlarin hayatimiza etkisini fark etsek de kendi cabamizla degisimi gerceklestirmemiz cok zor olabiliyor. Gonul hanim cok buyuk bir titizlik ve ozenle yardimci oluyor. Terapi kolay bir yolculuk degil ama Gonul hanim bana kendimi cok guvende hissettiriyor. Minnetle tesekkur ederim. Hayatinizda yolunda gitmeyen, degistirmek istediginiz ya da cozumleyemediginiz olaylar varsa Gonul Hanim'la gorusmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
Toplam 1 yorum.