1. Uzman
  2. Gülnur Müjgan BEYTÜT
Gülnur Müjgan BEYTÜT

Gülnur Müjgan BEYTÜT

Psikolog

Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sosyal Fobi
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sosyal Fobi
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 100
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 150

Hakkında

Merhaba ! Ben Psikolog Gülnur Müjgan BEYTÜT. Lisans eğitimimi Mersin Üniversitesinde tamamladım. Aile danışmanlığı, Çift terapisi, oyun terapisi, eğitim koçluğu ergen ve yetişkin psikoterapistliği yapmaktayım. Hepimizin zaman zaman baş etmekte güçlük çektiği bir takım problemleri olabilmekte veya normal standartlarımızın dışında hissedebilmekteyiz. Bu gibi durumlar da bazen ikinci bir gözlemci her zaman daha iyi olacaktır. Sizinle yolculuk edip sorunlarınızla başa çıkmanızda yardımcı olacağım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi sürecimiz danışanın ihtiyacına göre şekillenmekle beraber 50 dakikalık seanslardan oluşmaktadır. ilk seans genellikle anemnez alınarak oluşturulur. Daha sonra ki seanslarda sorun ortaya çıkarılarak çözümüne doğru ilerlenir. Danışan temelli bir süreç söz konusudur. Gizlilik en önemli etik anlayışımdır.

Çalışma Grupları

Aile Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Aile ve Çift LGBT+ Çift & Partner Okul Öncesi Çocuk (0-6) Çocuk (6-12) Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Psikobiyolojik Yaklaşım Çift Terapisi Şema Terapi Kültüre Duyarlı Terapi Müzik Terapisi EMDR Duygu Odaklı Terapi Davranışçı Terapi Adleryan Terapi Bütüncül Psikoterapi

Eğitimler

Mersin Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Oyun Terapisi - Pavones Psikoloji - 10.6.2021 Çocuk&ergen Yönetimi - Aliiens Danışmanlık - 2.11.2021 Sınav Kaygısı - Bir Eğitim Ve Danışmanlık - 9.7.2021 Yas Süreci - Psikodram - 9.1.2021

Danışan Yorumları