1. Uzman
  2. Harika YANIK
Harika YANIK

Harika YANIK

Uzman Klinik Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Öfke Kontrolü, Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Öfke Kontrolü, Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 850
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 1150

Hakkında

Merhaba, ben Uzman Psikolog Harika Yanık. 2017 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden mezun oldum. 2019 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji (Tezli) Yüksek Lisans Programını onur derecesi ile tamamladım. Ergen-yetişkin psikolojisi alanında hizmet vermekteyim. Uzmanlık alanlarım; EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Çalışma alanlarım; ⭒ Depresyon, ⭒ Anksiyete (kaygı), ⭒ Öfke sorunları, ⭒ Panik bozukluk, ⭒ Obsesif kompulsif bozukluk (takıntı ve saplantılar) ⭒ Fobiler ⭒ Bağlanma problemleri, ⭒ İlişki ve duygusal sorunlar, ⭒ Stres yönetimi, ⭒ Kayıp ve yas, ⭒ Değersizlik duygusu, ⭒ Özgüven problemleri, ⭒ Duygudurum bozuklukları, ⭒ İlişki bağımlılığı, ⭒ Mükemmeliyetçilik ⭒ Travma sonrası stres bozukluğu ⭒ İletişim problemleri psikologharikayanik. com/

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Şema Terapi EMDR

Eğitimler

Üsküdar Üniversitesi - Yüksek Lisans - Klinik Psikoloji Maltepe Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Ölüm Ve Yas Psikolojisi - Kim Psikoloji - 16.5.2020 M.m.p.ı Eğitimi - Üsküdar Üniversitesi - 25.2.2019 Bilişsel Davranışçı Terapi - Üsküdar Üniversitesi- Prof. Dr. Aslıhan Dönmez - 25.2.2019 Satir Dönüşümsel Sistemik Aile Terapisi Eğitimi - Satir İnsan Gelişimi Ve Aile Terapisi Enstitüsü - 23.10.2017 Kent Egy Zeka Testi Ve Porteus Labirentleri Testi - Bilgelik Enstitüsü - 13.1.2021 Standardize Mini Mental Test - Bilgelik Enstitüsü - 13.1.2021 Beier Cümle Tamamlama Testi - Bilgelik Enstitüsü - 13.1.2021 Ace-r Addenbrooke’s Kognitif Tarama Envanteri - Bilgelik Enstitüsü - 13.1.2021 Bilişsel Davranışçı Terapi - Bilgelik Enstitüsü - 13.2.2021 Travma, Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Terapisi - Bilgelik Enstitüsü - 13.2.2021 Çözüm Odaklı Terapi - Bilgelik Enstitüsü - 16.4.2019 Şema Terapi - 5n1k Psikoakademi - 21.1.2022 Emdr - 5n1k Psikoakademi - 4.1.2024

Danışan Yorumları

Seanslar ile ilgili

(*)(*)(*)(*)(*)
Y... G... - 40 gün önce
Harika hanim anlayisli ve iyi dinleyen biri. Sorunlarima guzel yaklasmaya basladik. Guzel sonuclar alacagimiza eminim. Simdiden rahatlamaya basladigimi gorebiliyorum.

Öfkem

(*)(*)(*)(*)(*)
Umut - 40 gün önce
Öfke kontrol problemim için harika hanımdan destek almaya başladım. 6. seansımızı tamamladık. Objektif bir şekilde dinlemesi,sorularıyla kendi yanlış düşüncelerimi sorgulatıp doğruyu fark etmeye yönlendirmesi olaylara bakış açımı değiştirdi. Daha sakin biri olmaya başladım. İnanıyorum ki süreç sonucunda öfke kontrolünü sağlamış olacağım. İyiki harika hanımla bu sürece başladım. Samimiyeti,sevecenliği,farkındalık sağlaması,yönlendirmesi mükemmel. İhtiyaç duyan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

CryB

(*)(*)(*)(*)(*)
A... S... - 4 ay önce
Harika hanim ile ilk seansimiz birbirimizi tanimak ve bazi kilit noktalar uzerine konusmakla gecti,psikolojik acidan ilk deneyimim ve tecrubem oldugu icin gergin ve stresli bir hal icerisindeydim, Harika hanim'in sordugu sorular,konulara yaklasim bicimi ve yonlendirmeleriyle zamanla biraz daha rahatladim ve sonraki seanslarda herseyin daha iyiye gidecegine eminim. Tesekkur ederim.
Toplam 8 yorum. Tümünü Gör