1. Uzman
  2. İlkin DİKEÇ
İlkin DİKEÇ

İlkin DİKEÇ

Uzman Klinik Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Ölüm/Kriz ve Yas Süreci
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Ölüm/Kriz ve Yas Süreci
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 600
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME YAPMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ :) psk.ilkindikec @ g m a i l Merhaba ben Klinik Psikolog İlkin Dikeç. Psikoloji lisans eğitimimi ingilizce olarak Özyeğin Üniversitesinde tamamlayıp onur derecesi ile 2019 yılında mezun oldum. Ardından Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı yüksek onur derecesi ile tamamladım. Tüm eğitim hayatım boyunca yaptığım stajlar, katıldığım seminer ve eğitimlerle bilgi ve tecrübemi her zaman daha da ileriye taşımaya devam ettim. Pandemi ile birlikte hayatımıza tamamen giren online terapiler benim de seanslarımda sıklıkla tercih ettiğim bir yöntem olup bu süreçte seanslarımı online olarak gerçekleştiriyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Seanslarımı Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi gibi danışanlarımı göz önünde bulundurarak danışan odaklı bir şekilde, yerine göre birçok farklı ekolden destek alarak, terapötik bağ ve güven ilişkisine oldukça önem vererek gerçekleştiriyorum. Terapilerde danışana kendi kendisinin terapisti olabilmesi üzerine çalışılır yani balık vermiyoruz, balık tutmayı öğretiyoruz :)

Çalışma alanlarım;

Kaygı Bozuklukları

Sosyal Fobi

Depresyon

Panik Bozukluk

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)

Yas Danışmanlığı

İlişki ve Evlilik Problemleri


ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN SEANS SATIN ALMADAN ÖNCE LÜTFEN M A I L ADRESİMDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ :)

psk.ilkindikec g m a i l


Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+) Çift & Partner

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Terapi (CPT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Davranışçı Terapi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Sistemik Aile Terapisi Çözüm Odaklı Aile Terapisi

Eğitimler

Özyeğin Üniversitesi - Lisans - Psikoloji Üsküdar Üniversitesi - Yüksek Lisans - Klinik Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulama Ve Süpervizyon - Ypa-nurdan Ökten - 26.2.2022 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Marmara Psikoloji-başaran Gençdoğan - 2.7.2021 Nöropsikolojik Testler Eğitimi - Ypa-hatice Doğdu - 13.11.2021 Kriz Travma Ve Yas Danışmanlığı - Başkent Psikoloji- Nevin Dölek - 15.3.2022 Mmpi - Üsküdar Üniversitesi - 1.1.2021 Wisc-r - Üsküdar Üniversitesi - 1.4.2021 Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi - Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı - 1.4.2021 Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulama Ve Süpervizyon - Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı - 1.1.2021

Danışan Yorumları

(*)(*)(*)(*)(*)
İ... S... - 13 ay önce
İlkin Hanım'la 7 ay önce öfke kontrolümü sağlayamadığım, bir şeyleri gereğinden fazla düşündüğüm bir dönemde tanıştım. Kendisi ile tanıştığımda karşımdaki insanlar ile tartışıyorken bağırma, öfkelenme, tartışma esnasında kendini ifade edemeyip ağlama gibi sorunlar yaşıyorken şu an en öfkeli olabileceğim anlarda bile olabilecek en sakin ses tonumla hislerimi dile getirebiliyor, orta bir yol aramaya gidebiliyorum. Ben terapiye "bu yolda tek olmamalıyım, biri elimden tutup kaldırmalı" diyerek başladım ama şu an bu yolda tek de değilim tek olursam da kendi kendimi kaldırabilirim ve her şey terapi sayesinde. İyi ki varsınız İlkin Hanım :)

(*)(*)(*)(*)(*)
Y... D... - 2 yıl önce
İlkin hanım hem çok iyi bir dinleyici hem de gerçekten iyi bir psikolog. Onunla her görüşme sonrasında kendimi biraz daha iyi hissediyorum.

(*)(*)(*)(*)(*)
zsoz - 2 yıl önce
İlkin Hanımla yeni seanslarımıza başlamamıza rağmen çok güzel yol kat ettik.Farkında olamadığım düşüncelerimi bulmamı sağladı.Farkındalığım arttı,iyiki tanışmışım :)
Toplam 3 yorum.