1. Uzman
  2. Kübra ÖZTEKİNOĞLU
Kübra ÖZTEKİNOĞLU

Kübra ÖZTEKİNOĞLU

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 600
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, Ben Kübra ÖZTEKİNOĞLU. Lisans eğitimimi Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde bilişsel kontrol ve esnekliği konu alan bir tez çalışması ile tamamladım. Lisans sürecimde ve sonrasında çeşitli uygulayıcı eğitimlerine ve seminerlere katıldım. Türk Psikologlar Derneği gönüllüsü olarak Adıyaman afet sahasında görev yaptım. "Bilişsel Davranışçı Terapi" ekolünde çalışmaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi süreci, herhangi bir tanıdığımızla sohbet etmek, dertleşmekten çok farklı bir süreçtir. Biz psikologlar danışanlarımızla iş birliği içinde kullandığımız ekolü temel alarak yapılandırılmış seanslar yürütmekteyiz. Bir terapi seansı yaklaşık 40-45 dakika sürmekte ve terapi seanslarının sayısı çalıştığımız şeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Pozitif Psikoloji

Eğitimler

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - Aktif Psikoloji Akademisi- Prof. Dr. Murad Atmaca - 5.5.2024 Çocuk Ve Ergen Bilişsel Davranışçı Terapi - İstanbul Arel Üniversitesi - 4.9.2023 Romantik İlişkilerde Narsistik Kişilik Bozukluğu - Paradoks Psikoloji - 22.10.2022 Temel Bağımlılık Eğitimi - Paradoks Psikoloji - 31.10.2022 Psikolojik Danışma Sürecinde Çözüm Odaklı Bakış Açısı - Paradoks Psikoloji- Prof. Dr. Özlem Tagay - 5.11.2022 Objektif-projektif Testler - Pozitif Bilimler Akademisi - 27.9.2023 Çözüm Odaklı Terapi - Türk Psikologlar Derneği - Gönüllü Seminerleri - 30.3.2024 Klinik Değerlendirme - Türk Psikologlar Derneği - Gönüllü Seminerleri - 25.2.2024 Grup Terapisinin Temel Gereklilikleri - Türk Psikologlar Derneği - Gönüllü Seminerleri - 7.3.2024

Danışan Yorumları