1. Uzman
  2. Melike ALADAĞ
Melike ALADAĞ

Melike ALADAĞ

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Depresif Bozukluklar, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Depresif Bozukluklar, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
süre 40 dk
ücret 700

Hakkında

Ben Psikolojik Danışman/Pedagog Melike Aladağ Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çift Terapisi, Çevrimiçi ve yüz yüze danışmanlık alanlarında hizmet vermekteyim. Ve çeşitli alanlarda katılmış olduğum yaklaşık 70 seminere ait katılım belgem mevcut. Ebru sanatı sertifikalarımla sanat terapisi alanında çalışmalar yapmak istemekteyim. Seanslar ortalama 45-60 dk sürecek olup ortalama seans sayısı problemin niteliğine göre değişmektedir.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi sürecini danışanımla bir yolculuk olarak görerek o yolculukta hem iç dünyasına dönüp hem dışarıyı da göz ardı etmemiş bir bakış açısıyla hareket etmesini sağlamaya çalışırız. Farkındalıkları artıkça danışan zorluklarla daha iyi mücadele edecek ve psikolojik dayanıklığı artacaktır.


Bazen ise tek seans alarak yaşadığımız soruna farklı bakış açısı kazanmak isteyebiliriz. Tek seanslık terapi de alma şansınız bulunmakta.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Duygu Odaklı Terapi Manevi Danışmanlık Merhamet ve Merhamet Odaklı Terapi Oyun Terapisi Eklektik Terapi Bilişsel Terapi (CPT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Sanat Terapisi Şema Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Akılcı Duygusal Davranışçı Terapi (REBT) Varoluşcu Terapi

Eğitimler

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Katılım Belgeleri - Psikoterapi Enstitüsü - 11.6.2022

Danışan Yorumları