1. Uzman
  2. Muhammed Cihad IŞIK
Muhammed Cihad IŞIK

Muhammed Cihad IŞIK

Psikolog

Uzmanlıklar: Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları
Uzmanlıklar: Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 450
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 450

Hakkında

"Herkesin bir hikayesi vardır." anlayışıyla başladığım psikoloji lisans eğitimimden sonra da aynı anlayışla danışanlarımı görmeye başladım. Her insan biriciktir bu sebeple herkesin hikayesi de biricik ve özeldir.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhaba sayın danışan. Ben Bilişsel Davranışçı Ekol ve Psikodinamik Ekol ile yetişkin ve çocuk/ergen alanlarında danışanlarımı görmekteyim. Kişinin hayat hikayesini derinine analiz edip geçmiş ve bugün arasında bağlantı kurup danışanı da bazı etkinlik ve alıştırmalarla terapi sürecinde aktif rol almasını sağlayarak farkındalık kazandırmayı hedefliyorum. Zira psikoterapi karanlık bir ormanda iki kişinin yolculuğu gibidir ve danışanın elinde bir fener vardır. Danışan o feneri nereye tutarsa yani terapi odasında ya da online platformda bana neyi anlatırsa onu konuşuyor olacağız bu sebeple danışanımın rahat olmasını ve zihnindekileri olduğu gibi anlatması sürecin daha verimli ilerlemesini sağlar.


Seanslarım 50 dakika olarak sürmektedir ancak seansın sonunda danışanın eklemek istediği bir şey olursa birkaç dakika esneklik tanıyorum.

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Psikanalitik & Psikodinamik Terapi

Eğitimler

İstanbul Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Çocuk Ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi - Haliç Sürekli Eğitim Merkezi - 19.9.2021

Danışan Yorumları