1. Uzman
  2. Muhsin Bünyamin ŞEN
Muhsin Bünyamin ŞEN

Muhsin Bünyamin ŞEN

Psikolojik Danışman

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Depresif Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Depresif Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 650
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhabalar, ben psikolojik danışman Muhsin. Lisans öğrenimimi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladım. Lisans mezuniyetimin ardından çevrimiçi danışmanlıklar ile ilk tecrübelerimi elde ettim. Ardından Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Rehberlik ve Danışma Merkezi'nde psikolojik danışman olarak görev yapmaya başladım. Psikolojik danışman olarak görev yaptığım TSK'da yaklaşık bir yıl sayısız danışma gerçekleştirdim. Çeşitli alanlarda elde ettiğim tecrübeler ve lisans - lisans sonrası çalışmalarım, deneyimlerim ve aldığım eğitimlerle birlikte yetişkin, çocuk ve ergenlere yönelik bireysel/grup terapileri yürüttüm. Gerçekleştirdiğim terapilerde elde ettiğim geniş yelpazeli danışan kitlesi ile depresyon, bağımlılıklar, kaygı, uyku, duygu-durum ve travma sonrası stres bozuklukları uzmanlık alanlarımın temellerini atmamı sağlamıştır.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Yürüttüğüm danışmanlık süreçlerinde tek bir teoriye/terapiye odaklanmadan karşımdaki danışanın özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre hareket etmekten yanayım. Aldığım eğitimler ve elde ettiğim tecrübeler neticesinde eklektik yani bütüncel temelli terapilerle danışanın kendine özgü problemlerine spesifik çözümler üretme konusunda çaba sarf etmekteyim.

Çalışma Grupları

Çift & Partner Okul Öncesi Çocuk (0-6) Yetişkin (65+) Çocuk (6-12) Yetişkin (18-65) Ergen (12-18) LGBT+

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Terapi (CPT) Bütüncül Psikoterapi Davranışçı Terapi Adleryan Terapi Çözüm Odaklı Aile Terapisi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Eklektik Terapi Oyun Terapisi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Eklektik Temelli Psikoterapi Uygulayıcı Eğitimi - İstanbul Gedik Üniversitesi - 22.4.2022 Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Samsun Üniversitesi - 29.4.2023 Akıl Ve Zeka Oyunları Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü - 14.7.2022 Masal Ve Oyun Terapisi Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü - 19.5.2021 Proje Yönetimi - Bilişim Teknolojileri Kurumu - 14.7.2022 Çocuk Ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulamaları - İstanbul Gedik Üniversitesi - 10.1.2024

Danışan Yorumları

Tebrik yorumu

(*)(*)(*)(*)(*)
S... Ş... - 7 ay önce
Çok güzel sunumlar hazırlamış başarılı bir uzman. Gerek yaşanmışlıklarını anlatması gerek empati kurma yeteneği gerçekten takdir edilesi. Saatlerce kendinizi anlatıp cevap alamadığınız türden biri değil. Saatlerce kendini anlatıp sizi konuşturmayan biri hiç değil. Dozunda ve ayarında bir danışman. Çok teşekkür ederim.
Toplam 1 yorum.