1. Uzman
  2. Nida TANERI
Nida TANERI

Nida TANERI

Psikoterapist

Uzmanlıklar: Fobiler, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri
Uzmanlıklar: Fobiler, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 200
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhabalar, ben Psikolog Nida Taneri. Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden bölüm ve fakülte birinciliği ile mezun oluşumun ardından Yeditepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı kapsamında yüksek lisans hayatıma devam etmekteyim. Lisans hayatım boyunca 2 ayrı klinikte uzun dönem staj yapmış olup, 5 yıl boyunca çeşitli öğrenci kulüplerinin yönetim ekibinde yer alırken 1000 kişiyi aşkın organizasyonlar düzenlemiş ve gönüllülük faaliyetleri yürüttüm. 250 saati aşkın travma eğitimimi tamamlayarak Gönüllü travma eğitmenliği yapmaktayım. Bunlara ek olarak Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Sanat ve Hareket Terapisi eğitimlerini alarak online terapi hizmeti vermekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi süreçlerim ağırlıklı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile ilerlerken ek olarak Kısa Süreli Çözüm Odaklı Psikoterapi, Sanat ve Hareket Terapisi tekniklerini kullanmaktayım. Görüşmeler 18 yaş ve üzeri yetişkin bireylerle yapılmaktadır. Seanslar 50 dakika sürecek şekilde ve gizlilik prensibi ile gerçekleştirir. Gizlilik prensibi kapsamında kendinize veya bir başkasına zarar verme durumunuz olmadığı sürece seans içerisinde konuşulan her konu terapist ve danışan arasında kalacaktır.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) LGBT+ Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Dans ve Hareket Terapisi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Bilişsel Terapi (CPT)

Eğitimler

Yeditepe Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Sanat Ve Hareket Terapisi - Kim Psikoloji Ve Danışmanlık Merkezi - 21.7.2019 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Psikoterapi - Kim Psikoloji Ve Danışmanlık Merkezi - 21.10.2019 Bilişsel Davranışçı Terapi - Psikoloji Akademisi - 7.9.2021

Danışan Yorumları