1. Uzman
  2. Nil TOKEL
Nil TOKEL

Nil TOKEL

Psikolog

Uzmanlıklar: Yeme Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları
Uzmanlıklar: Yeme Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 250
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Psikolog Nil Tokel, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Çocukluğundan beri hayvansever topluluklarla beraber çalışmaktadır. Aktif olarak “Gönüllü Sokak Hayvanlarını Besleme” projelerinde yer almaktadır. Temmuz 2020’de “Pandemi Mezunu” olarak FMV Işık Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden mezun olup diplomasını almaya hak kazanmıştır. Şuan ise Yüksek Lisans hazırlık aşamasındadır. Aldığı çeşitli eğitimler ile pandemi sürecinde süpervizyon eşliğinde danışan görme fırsatı yakalamıştır. Online olarak terapilere devam etmektedir ve danışanlarının hayatlarına yararlı bir şekilde ayna tuttuğu için bu ilerlemeyi sürdürmek istemektedir. “Evlilik - Çift Terapisi” ve “Cinsel Terapi” Eğitimlerinin gerekli saatlerini tamamlamış olup, yine bu alanlarla ilgili birçok yeni eğitimi de almaya devam etmektedir. “Yeme Bozukluklarında” ise terapilerini bir ‘Diyetisyen’ eşliğinde sürdürmeyi amaçlamış olup, bu konuda başarılara imza atmak istemektedir.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

“Evlilik - Çift Terapisi” ve “Cinsel Terapi*” üzerine olan seanslar online olmaktadır ve çiftlerin ortak katılımı ile daha sağlıklı ilerlemektedir.


“Bireysel Çift Terapisi Danışmanlığı” ile ilerlemek isteyen danışanlar seanslara tek katılmaktadır.


*Cinsel Terapi almak isteyen danışanlar ise bireysel ve çift öyküleri alındığında terapist tarafından gerekli görülürse hastanelerdeki ilgili birimlerden fiziksel muayene istenmektedir. Fiziksel bir durum görülmüyor ise seanslar devam etmektedir.

Çalışma Grupları

Çift & Partner Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Gottman Çift Terapisi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT)

Eğitimler

Işık Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Evlilik Ve Çift Terapisi - Mood Psikoloji Danışmanlık Merkezi - 25.10.2020 Cinsel Terapi - Mood Psikolojik Danışmanlık Merkezi - 25.10.2020 Beslenme Psikolojisi - Mood Psikolojik Danışmanlık Merkezi - 28.12.2020 Psikolojik İlk Yardım Eğitimi - Kim Psikoloji - 13.7.2020

Danışan Yorumları