1. Uzman
  2. Okan DOĞANER
Okan DOĞANER

Okan DOĞANER

Psikoterapist

Uzmanlıklar: Obsesif Kompulsif Bozukluk, Fobiler, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Obsesif Kompulsif Bozukluk, Fobiler, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 700
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, sayfama hoşgeldin. Ben Psikolojik Danışman Okan Doğaner. Erciyes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Üniversite alan tercihlerinde seçim yaparken; insanları anlamaya, dinlemeye, sorunlara farklı bakış açılarından bakmaya ve çözümler yatkın mizacımdan dolayı Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanı tek tercihim oldu. Lisans eğitimim boyunca öğrenci konseylerinde, sosyal faaliyetlerde ve sorumluluk projelerinde yer aldım. Özel ve Devlet kurumlarının farklı kademelerinde staj yaptım. Lisans eğitimim sürecinde birçok seminer, kongre ve eğitime katıldım. Adana Alparslan Türkeş Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. EABCT ve ACT onaylı Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneğinden Kuramsal Eğitim ve Tanı-Değerlendirme Eğitimi aldım. Bunun yanı sıra Bağımlılıkla Mücadele kapsamında Yeşilay'ın düzenlediği birçok eğitime katılım sağladım ve Bağımlılık konusunda çalışmalarda bulunmaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Psikoterapi, bireylerin günlük hayatta yaşadığı sorunları bir uzman eşliğinde çözme ve genel iyilik halini artırma amaçlı bir psikolojik destek sürecidir. Seanslar haftada bir kez olmak üzere 50 dakika sürmektedir. Gerekli durumlarda seans sıklığı artırılıp azaltılabilir.

Seanslarımıza taşımak istediğiniz konuların niteliklerine ve sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak en uygun terapi yöntemi belirlenir. Problemden ve yöntemden bağımsız olarak da terapi sürecimizdeki temel amaçlarımız; sizin kendinizle daha sağlıklı ve yakın bir ilişki kurmanız, problemlerinizi tanımlarken ve çözerken en işlevsel yolları seçmeniz, güçlü yanlarınızı da keşfederek yolculuğunuzda kendinize kaynak oluşturabilmenizdir.

Ben ise tüm bu yolculuk sürecinde size anlayış ve memmuniyetle, koşulsuz kabul ve saygı ile eşlik etmek isterim.


Uzman Olduğum Alanlar;


-Kaygı Bozuklukları

-Depresyon

-Panik Bozukluk

-Travma Sonrası Stres Bozukluğu

-Obsesif Kompulsif Bozukluk

-İlişki Problemleri

-Yeme Bozuklukları

-Öfke Kontrolü

-Ergenlik Dönemi Sorunları

-İlişki ve Evlilik Problemleri


Çalışma Grupları

Yetişkin (65+) Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Çift & Partner

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Danışan(Birey) Merkezli Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Şema Terapi Davranışçı Terapi Gestalt Terapi Bilişsel Terapi (CPT) Kabul ve Kararlılık(ACT)

Eğitimler

Erciyes Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Henüz sertifika bilgisi girilmemiş.

Danışan Yorumları