1. Uzman
  2. Ömer CEYLAN
Ömer CEYLAN

Ömer CEYLAN

Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Öfke Kontrolü, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Öfke Kontrolü, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 290
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 360

Hakkında

Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olmamın ardından Beykent Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimime tam burslu olarak devam etmekteyim. Teorik ve uygulamalı Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamladım. Kabul ve Kararlılık Terapisi eğitimine de devam etmekteyim. Depresyon, anksiyete, obsesif kompulsif bozukluk, panik atak, ilişkisel problemler gibi birçok alanda süpervizyon eşliğinde Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kabul Kararlılık Terapisi uygulamaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Seansları 50 dakika süresince Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kabul Kararlılık Terapisi (ACT) ilkeleri kapsamında yürütüyorum. Terapi süreci boyunca sizi koşulsuz ön kabul ilkesi kapsamında ilgiyle dinleyeceğim. Zaman zaman bazı formlar üzerinden durum analizi yapıyoruz. Sizi daha iyi anlayabilmek için bazı durumlarda bazı testler kullanmamız gerekebilir.

Terapi süreci zaman zaman acı verici deneyimleri de beraberinde getirebilir. Bana göre bu durum potansiyelimizi gerçekleştirebilmemiz ve kendimizi aşabilmemiz açısından önemli bir güç kaynağıdır. Siz hedeflerinize ilerlerken bu süreçte bilimsel bulgulara dayanan yöntemlerin getirdiği güçle sizi desteklemek için burada olacağım.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Kabul ve Kararlılık(ACT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Ankara Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Sertifikası - İstanbul Gedik Üniversitesi - 27.1.2022 Kabul Ve Kararlılık Terapisi Sertifikası - Bağlamsal Bilimler Derneği - 3.7.2022

Danışan Yorumları

İletişim kurma konusunda becerikli

(*)(*)(*)(*)(*)
Ö... D... - 21 gün önce
İlk görüşme için oldukça iyiydi. Daha önce görüştüğüm psikologlara göre oldukça profesyonel. İşinde iyi olduğu belli ve iletişim kurmayı gerçekten biliyor. Umarım bundan sonraki görüşmelerde de böyle olur. Gelecek görüşmeler için umut verdi.
Toplam 1 yorum.