1. Uzman
  2. Selin AYDIN
Selin AYDIN

Selin AYDIN

Psikolog

Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 400
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 400

Hakkında

Toros Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında çeşitli kurumlarda stajlarımı tamamladım. Lisans eğitimimi desteklemek için eğitim ve seminerlere katıldım. Mesleki alanda kendimi geliştirmek için eğitimler almaya devam ediyorum. Mersin Üniversitesi Eğitim Bilimleri Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamladım. Moxo Dikkat Performans Testi Uygulayıcı eğitimini tamamladım. Oyun Terapisi Uygulayıcı Sertifika Programı, Masal Terapisi Uygulayıcı Sertifika Programı ve Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladım. Şuan da sanat terapisi eğitimini almaya devam ediyorum. Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

İlk seans tanışma seansıdır. Bu seansta danışanın temel yakınmaları belirlenir ve kişisel öyküsü alınır. Danışanın terapi sürecindeki hedefleri ve beklentileri ele alınır. Terapi sürecinin hangi ekol ile çalışılacağını belirleyerek bir plan oluşturulur.

Çalışma Grupları

Çocuk (6-12) Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Danışan(Birey) Merkezli Terapi Oyun Terapisi Çözüm Odaklı Aile Terapisi

Eğitimler

Toros Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı - Samsun Üniversitesi - 31.12.2020 Oyun Terapisi - Samsun Üniversitesi - 31.12.2020 Masal Terapisi - Samsun Üniversitesi - 31.12.2020 Moxo Dikkat Performans Testi Uygulayıcı - Moxo Türkiye - 8.3.2020 Öğrenci Koçluğu Ve Eğitim Danışmanlığı - Gebze Teknik Üniversitesi - 24.3.2021

Danışan Yorumları