1. Uzman
  2. Şevval TUNCER
Şevval TUNCER

Şevval TUNCER

Psikolog

Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 90 dk
ücret 150
Yüz Yüze Terapi
süre 90 dk
ücret 200

Hakkında

Merhabalar, Ben Psikolog Şevval Tuncer Lisans eğitimimi Onur belgesiyle İstanbul Haliç Üniversitesinde tamamladım. Stajımı, T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptım. Aldığım Eğitimler : İleri Düzey Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimi. Eğitmen: Ebru Şalcıoğlu Cinsel Terapi Eğitimi Eğitmen: Cem Keçe Duygusal Şema Terapi Eğitimi Eğitmen: Cem Keçe MMPI eğitimi. Çocuk Testleri ve Çocuk Resimlerinin Analizi Eğitimi.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi seanslarımı danışan merkezli olarak yapılandırmaktayım. Terapide en önemli etkenlerden biri de güven bağı ve işbirliğidir. İlk seanslarımı değerlendirme seansı olarak yapmaktayım daha sonraki seanslar tedavi bölümünün olduğu görüşmeler kapsamakta. Terapi süreci ise her bireye özgü değişebilir fakat genellikle 6-12 seans arasında olması beklenir. Görüşmelerim maksimum 90 dakika minimum 60 dakika sürmektedir. Daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşım sağlayabilirsiniz. Hem online Hem de yüz yüze görüşme sağlıyorum.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Çocuk (6-12) Yetişkin (18-65) Aile ve Çift

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Haliç Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Mmpı Test Eğitim Sertifikası - Samsun Üniversitesi - 29.5.2021 Bilişsel Davranışçı Terapiler - Datem - 8.8.2021 Çocuk Resimlerinin Psikopedagojik Analizi Ve Projektif Çocuk Testlerinin Uyguyalıcı Eğitim Sertifikası - Samsun Üniversitesi - 17.6.2021 Duygusal Şema Terapi Eğitimi - Cised - 27.9.2020 Burdon Dikkat Testi - Ares Psikolojik Danışmanlık Merkezi - 10.11.2020 Porteus Labirentleri - Ares Psikolojik Danışmanlık Merkezi - 10.11.2020 Cinsel Terapi Eğitimi - Cised - 27.2.2022

Danışan Yorumları