1. Uzman
  2. Sinem ÜNAL
Sinem ÜNAL

Sinem ÜNAL

Psikolog

Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 759
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, ben Sinem Ünal. 2021 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldum. Hem psikoloji hem de sosyoloji eğitimi almış olmam olaylara bireysel ve toplumsal bakış açısı ile bakmama katkı sağlamaktadır. Bu bütünlükçü bakış açısı ile danışmanlık hizmeti vermekteyim. Aynı zamanda dini hassasiyetlere uygun biçimde manevi danışmanlık da sunmaktayım. Lisans eğitimim boyunca üniversitemizin Sosyal ve Bilişsel Psikoloji Laboratuvarında araştırma asistanı olarak çalıştım. Bu deneyim sayesinde insan psikolojisi süreçlerinde pek çok katılımcı ile bir araya gelme fırsatı buldum. Halihazırda Polis Akademisi bünyesinde Adli Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

İlk seansta öncelikle danışanımı tanımaya ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışırım. Daha sonrasında danışanın ihtiyaçları doğrultusunda bir yol haritası çizeriz. Bu terapi süresinin uzunluğu tamamen danışan ve süreç ile birlikte şekillenmektedir. Terapiye başlamadan evvel danışanıma Bilgilendirilmiş Onam Formu veriyorum. Gizlilik ve mahremiyet ile ilgili herhangi bir şüpheniz asla olmasın. Terapi seansları genellikle 50 dakika sürmektedir. Danışan kendini kötü hissettiğinde terapiye ara verme ya da sonlandırma hakkına sahiptir. Terapi süreci ve seanslar hakkında başka sorularınızı bana mesaj ya da mail aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.


mail: *****

Çalışma Grupları

Çift & Partner Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Manevi Danışmanlık Pozitif Psikoloji Çözüm Odaklı Aile Terapisi Kültüre Duyarlı Terapi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) Psikobiyolojik Yaklaşım Çift Terapisi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - Lisans - Psikoloji Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - Lisans - Sosyoloji

Sertifikalar

E-prime İle Stroop Deney Tasarımı - Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 27.4.2018

Danışan Yorumları