1. Uzman
  2. Tude ERDOĞAN
Tude ERDOĞAN

Tude ERDOĞAN

Psikolog

Uzmanlıklar: Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Depresyon ve Mutsuzluk, Performans Kaygısı
Uzmanlıklar: Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Depresyon ve Mutsuzluk, Performans Kaygısı
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 300
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

TED Üniversitesi Psikoloji bölümü 2021 yılında yüksek onur öğrencisi olarak mezun olduğum bu yolda, kendimi mesleki ve kişisel anlamda geliştirmek en temel hedefim olmuştur. Kariyer yolculuğuma insan kaynakları departmanında başlayıp, çalışan ilişkileri, potansiyel gerçekleştirme, yetenek yönetim ve iş hayatında mobbing gibi alanlarda kendimi geliştirme fırsatı buldum. Şu anda Ankara Üniversitesi İK Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı Yüksek Lisans programında "Yetişkin Bağlanma Stilleri ile Örgütsel Bağlılık Arasındaki İlişki" isimli tez çalışmamı yürütmekteyim. Aldığım eğitimler doğrultusunda danışan görmekte ve çeşitli sivil toplum kuruluşları ile projeler yürütmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

  • Seanslar genelde haftada 1 yapılır ve ortalama olarak 50 dakika sürer. Normal şartlarda belirlenen saat ve günlerde başlar ve biter. Sonrasındaki sürece danışan ve danışman birlikte karar verir.
  • Danışma sürecinde danışanın mahremiyeti esastır. Seans içerisinde konuşulan her şey sizin izniniz olmadığı takdirde kimseyle paylaşılmaz, danışan ile danışman arasında kalır. Ancak herhangi bir suç unsuru, kendine zarar verme riski veya istismar durumu olduğu takdirde gizlilik ilkesi ihlal edilir, gerekli bilgiler kişi veya kurumlar ile paylaşılabilir.
  • Danışanların ses ve görüntüsü etik sınırlar çerçevesinde kaydedilemez.
  • Danışma aldığınız süre boyunca görüşmelere gün ve saatinde katılım göstermeniz süreci hızlandıracaktır. Bu nedenle gün ve saati danışmanınız ile birlikte ayarlamanız önemlidir. Katılmama gibi bir durumunuz olduğu takdirde en az bir gün öncesinden danışmanınıza bildirmeniz gerektirmektedir.


Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Ted Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Mmpı Uygulayıcı Sertifikası - Anadolu Psikologlar Derneği - 12.6.2022 Deprem Travması İçin Kontrol Odaklı Davranış Terapisi - Datem - 26.2.2023 Afet Destek Programı - Ev Okul Derneği - 16.2.2023 Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Rehber Psikoloji - 12.2.2023

Danışan Yorumları