1. Uzman
  2. Tuğba ÖZAYDIN
Tuğba ÖZAYDIN

Tuğba ÖZAYDIN

Psikolog

Uzmanlıklar: Depresif Bozukluklar, Travma ve İlişkili Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Depresif Bozukluklar, Travma ve İlişkili Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 650
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Psikolog Tuğba Özaydın ▪️Lisans, Ufuk Üniversitesi Psikoloji ▪️Uzmanlık, Ufuk Üniversitesi Genel Psikoloji üzerine Yüksek Lisans / devam ediyor ▪️ Aktif olarak online danışmanlık Boylam Psikiyatri Hastanesinde almış olduğum klinik eğitim ve teorilerle stajerlik eğitimimi tamamladım. Okul süresince çeşitli yönlerde mesleğimi geliştirmek adına eğitimlerime devam ettim. BDT, Şema Terapi, Aile Danışmanlığı, Çocuk resim analiz ve testleri, MMPI, Klinik Batarya Eğitimi alınmış ve uygulanmaktadır. Hayata dair her zaman her şey değiştiği için halen kendimi mesleki açıdan geliştirmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhabalar…

Terapi süremiz 50 dk olarak planlanmıştır.

İlk kez gerçekleştirilen seans süreci ön görüşme niteliği taşımaktadır. Gerçekleştireceğimiz ilk seans içerisinde zorluk çektiğimiz durumu ve çözemediğimiz durumları belirleyerek terapi sürecinin ilk adımını atmış olacağız. Terapinin süresini ve içeriğini birlikte planlamaktayız.

Terapi süresi boyunca gönüllülük ve gizlilik her zaman göz önünde tutulmaktadır. Gönüllük; terapiye geliş ve verilen ödevleri yapma konusunda istekliliği içinde barındırmaktadır. Gizlilik; terapi ve seans süreci boyunca konuşulanlar ve ifade edilen duygular terapist ve danışan arasında kalacaktır. Üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Terapi süreci boyunca göz önünde tutulan bir diğer durum ise güvene dayalı ilişkidir. Güven; sadece danışanın terapistine değil terapistin de danışana güven duymasını içinde barındırmaktadır.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Şema Terapi

Eğitimler

Ufuk Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bdt Yönelimli Klinik Görüşme Ve Değerlendirme Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği - 4.8.2022 Bilişsel Davranışçı Terapi Kuramsal Eğitim - Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği - 15.8.2022

Danışan Yorumları