1. Uzman
  2. Türkan GÜNER
Türkan GÜNER

Türkan GÜNER

Psikolog

Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 400
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 400

Hakkında

Merhabalar, ben Türkan Güner. 2020 yılında Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji Bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Şuan da ise Yakın Doğu Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktayım. Eğitimim sırasında ruh sağlığı alanında devlet hastanelerinde ve özel danışmanlık merkezlerinde staj yapma ve çalışma olanağı buldum. Aynı zamanda çeşitli eğitim, seminer ve kongrelere katılarak gelişimimi desteklemeye ve bilgilerimi canlı tutmaya devam ettim ve etmekteyim. Şuan da ise özel bir danışmanlık merkezinde aktif olarak danışan görmekteyim ve aynı zamanda online olarak da psikoterapi hizmeti vermekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Aile ve Çift Terapisi, Çözüm Odaklı Aile Terapisi, Oyun Terapisi, Resim Analizi ve birçok çocuk, ergen ve yetişkin testi uygulamaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Psikoterapi Süreci,

Psikoterapide amacımız, danışanın kendini güçlü ve zayıf yönleriyle kabul etmesi, olmak istediği kişiyle ve değerleriyle uyumlu davranışlarda bulunması ve zorlu duygu ve durumlarla daha kolay başa çıkabilmesini sağlamaktır. Bu bağlamda terapi sırasında ilk etapta danışanın güncel sorunlarının ne olduğunu değerlendirir ve danışan ile terapi sürecinin nasıl ilerleyeceği konusunda konuşup süreci başlatırız. Bu süreçte sizlere olabildiğince uygun sorular sorarak ve içinde bulunduğunuz durumu birlikte anlamlandırmaya çalışarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Çift & Partner Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çözüm Odaklı Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Oyun Terapisi

Eğitimler

Girne Amerikan Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı Eğitimi - Başkent Üniversitesi - 5.3.2021 Oyun Terapisi Eğitimi - Başkent Üniversitesi - 6.3.2021 Resim Analizi Ve Psikolojik Testler Eğitimi - Başkent Üniversitesi - 5.5.2021 Objektif Testler Eğitimi - Özel Öğretim Ve Eğitim Kurumları - 5.11.2019

Danışan Yorumları