1. Uzman
  2. Yaren OPAN
Yaren OPAN

Yaren OPAN

Uzman Psikolog

Uzmanlıklar: Depresif Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar
Uzmanlıklar: Depresif Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar
Online Terapi
süre 60 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Psikoloji lisans eğitimimi 2020'de derece ile tamamladıktan sonra genel psikoloji yüksek lisansımı 2022'de yine derece ile tamamladım. Klinik ve endüstri alanlarında kurumsal/devlet staj deneyimlerim bulunmaktadır. Bilişsel davranışçı terapi yaklaşımını benimsemekteyim. Yoga ve meditasyon ile ilgilenmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

-Öncelikle sizinle bilgilendirilmiş onam formu paylaşmaktayım. Bilgilendirilmiş onam, danışanların haklarının korunması ve tedavi sürecinin temel bileşenlerinden biri olan güven ilişkisinin gelişmesine yönelik önemli bir araç, aynı zamanda psikoterapist için yasal ve etik bir yükümlülüktür. Danışanların pek çok farklı alternatif içinden kendileri için en uygun yöntemi seçmek üzere mantıklı bir karar almalarını içeren bilgi paylaşım sürecidir.


-Seanslar online bir şekilde 40 dakika sürmektedir. Danışan/danışman açısından da tam saatinde başlamak oldukça önemlidir.


Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18) Çift & Partner Çocuk (6-12) Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Toros Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Pedagojik Formasyon - Mersin Üniversitesi - 1.6.2020

Danışan Yorumları