1. Uzman
  2. Zeynep KÖPRÜLÜ
Zeynep KÖPRÜLÜ

Zeynep KÖPRÜLÜ

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Çatışma Çözme Becerileri, Öfke Kontrolü, Kişilerarası İletişim Problemleri
Uzmanlıklar: Çatışma Çözme Becerileri, Öfke Kontrolü, Kişilerarası İletişim Problemleri
Online Terapi
süre 60 dk
ücret 350
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Yıldız Teknik Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Bir süre özel bir kolejde okul psikolojik danışmanlığı yaptıktan sonra kariyerine, online danışmanlık hizmeti vererek devam etmektedir. İletişim, aile, ilişkiler, duygu düzenlemesi, öfke kontrolü, zaman yönetimi, kaygı, stres, kariyer, özgüven, rehberlik gibi bir çok konuyu psikolojik danışma oturumlarında çalışmaktadır. Projektif Testler Resim Yorumlama ve Projektif Çizim Testleri Çocuk Klinik Değerlendirme ve Psikoterapi Uygulamaları Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi eğitimlerini tamamlamıştır.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Birey Merkezli Terapi ekolünü temel alarak psikolojik danışma oturumlarımı yürütüyorum. Diğer psikoloji ekollerinden de gerektiğinde faydalanıyorum.


Seanslar yaklaşık 1 saat sürüyor. Online olarak çalışıyorum.

Çalışma Grupları

Aile Aile ve Çift Çift & Partner Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Danışan(Birey) Merkezli Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Yıldız Teknik Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Projektif Testler Eğitimi Uygulayıcı Sertifikası - Esbekad Derneği - 27.12.2020 Resim Yorumlama Ve Projektif Çizim Testleri Uygulayıcı Eğitimi - Türk Pdr Derneği Bursa Şubesi - 17.1.2021 Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Marmara Psikoloji - 13.7.2021 Çocuk Klinik Değerlendirme Ve Psikoterapi Uygulamaları Uygulayıcı Eğitimi - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 22.6.2021

Danışan Yorumları