1. Uzman
  2. Zeynep SUNMAN
Zeynep SUNMAN

Zeynep SUNMAN

Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Fobiler, Depresif Bozukluklar
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Fobiler, Depresif Bozukluklar
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 400
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 500

Hakkında

Merhaba, ben psikolog Zeynep Sunman. Lisans eğitimimi Sabancı Üniversitesinde tamamladım. Hastanelerde ve vakıflarda deneyimlerimi arttıracak programlara katıldım. Örnek olarak; Özel Erdem Hastanesi, MOODİST Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, Türkiye Disleksi Vakfı, Ant Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi. Bunlara ek olarak sosyal sorumluluk projelerinde çocuklarla çalışma imkanlarım oldu. IVHQ ve VP BALİ projeleriyle Afrika ve Endonezya da eğitimsel ve gelişimsel süreçlerde çocuklara destek olmak amacıyla çeşitler görevler aldım. Terapilerimde ekol olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi tekniklerini kullanıyorum. Depresyon, anksiyete, kaygı bozuklukları, panik bozukluk, fobiler, OKB alanlarında çalışmaktayım. Danışanlarımla çıktığım bu yolculukta öncelikli amacım kişilerin hayatlarında ruhsal misyonlarını birlikte keşfetmek, kendi gerçekleriyle bütünleşip ilişkilerini onarmaktır.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Terapi (CPT) Eklektik Terapi Akılcı Duygusal Davranışçı Terapi (REBT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Varoluşcu Terapi Pozitif Psikoloji Danışan(Birey) Merkezli Terapi Şema Terapi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT)

Eğitimler

Sabancı Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Çözüm Odaklı Terapi - Bilgelik Enstitüsu - 2.10.2021 Bilişsel Davranışçı Terapi - Bilgelik Enstitüsu - 13.1.2022 Tssb Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Terapisi - Bilgelik Enstitüsu - 13.1.2022 Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - İstanbul Gedik Üniversitesi - 27.1.2022 Mmpı Eğitimi Uygulayıcı Belgesi - Moodist - 26.11.2021

Danışan Yorumları

Guzel ve rahatlatici

(*)(*)(*)(*)(*)
G... K... - 2 ay önce
İyi bir dinleyici ve karşısındakini farkinda birisi

Görüşme

(*)(*)(*)(*)(*)
Y... Y... - 6 ay önce
Psgolok olarak bulabileceğiniz en iyi psikoloklar biri. Bütün samimeyetimle söylüyorum. Verdiği ödevler hayatımı değiştirdi

Teşekkürler

(*)(*)(*)(*)(*)
gur - 9 ay önce
Empati ve dinleme yeteneği konusunda çok güçlü. Yaklaşım tarzı direkt. Gereksiz soru yok, konuya odaklı. Seanslardan çok memnun kaldım, tavsiye ederim.
Toplam 3 yorum.