1. Uzman
  2. Zeynep SUNMAN
Zeynep SUNMAN

Zeynep SUNMAN

Psikolog

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 950
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 950

Hakkında

Merhabalar, ben psikolog Zeynep Sunman. Lisans eğitimimi Sabancı Üniversitesinde tamamladım. Klinik psikoloji yüksek lisansımı Okan Üniversitesinde tamamlamaktayım. Bir psikolog olarak halen kendi terapi sürecimden geçerken aktif olarak süpervizyon desteği almaktayım. Hastanelerde ve vakıflarda deneyimlerimi arttıracak programlara ve stajlara katıldım. Bunlara ek olarak sosyal sorumluluk projelerinde çocuklarla çalışma imkanlarım oldu. IVHQ ve VP BALİ projeleriyle Afrika ve Endonezya da eğitimsel ve gelişimsel süreçlerde çocuklara destek olmak amacıyla çeşitler görevler aldım. Terapilerimde ekol olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi tekniklerini kullanıyorum. Ağırlıklı olarak; depresyon, anksiyete, kaygı bozuklukları, panik bozukluk, fobiler, OKB alanlarında çalışmaktayım. Danışanlarımla çıktığım bu yolculukta öncelikli amacım kişilerin hayatlarında ruhsal misyonlarını birlikte keşfetmek, kendi gerçekleriyle bütünleşip ilişkilerini onarmaktır.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Terapi (CPT) Eklektik Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Varoluşcu Terapi Pozitif Psikoloji Danışan(Birey) Merkezli Terapi Şema Terapi Duygu Odaklı Terapi Davranışçı Terapi Psikanalitik & Psikodinamik Terapi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT)

Eğitimler

Sabancı Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Çözüm Odaklı Terapi - Bilgelik Enstitüsu - 2.10.2021 Bilişsel Davranışçı Terapi - Bilgelik Enstitüsu - 13.1.2022 Tssb Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Terapisi - Bilgelik Enstitüsu - 13.1.2022 Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - İstanbul Gedik Üniversitesi - 27.1.2022 Mmpı Eğitimi Uygulayıcı Belgesi - Moodist - 26.11.2021

Danışan Yorumları

(*)(*)(*)( )( )
A... B... - 5 ay önce
Zeynep Hanımla yaklaşık üç aylık bi terapi sürecim oldu. Bu süreç bana her ne kadar iyi gelse de maalesef bitiş şekli beni üzdü. Zeynep Hanım seans ücretlerine ağustos ayı sonu zam geleceğini belirtip devam edip edemeyeceğimi sordu (bu sorudan önce de kendisinden seans talep etmiştim). Ben de zam oranından dolayı devam edemeyeceğimi bildirdim. Sonrasında kendisinden herhangi bir dönüt alamadım (ve siteyi kontrol ettiğimde, bana belirtildiği üzere herhangi bir zam gelmemiş). İsterdim ki en azından bitirme seansı yapılsın ve beni farklı bir meslektaşına yönlendirsin. Garip olan şu ki değersiz hissettiğimi düşündüğüm için terapiye başlayıp sonunda herhangi bir dönüt alamamak bana daha da değersiz hissettirdi. Seans içindeki yaklaşımı, anlayış ve yönlendiriş biçimi güzeldi. Evet benim dönüt alamadığım için kötü hissedip bunu aralık ayında hala düşünüyor olmam benimle ilgili bir sorun, ama bitirme seansı yapmamak, en azından düzgünce iletişim kurmamış olmak sizin meslek etiğinizle ilgili bir sorun mu? Bilemiyorum..

Guzel ve rahatlatici

(*)(*)(*)(*)(*)
G... K... - 11 ay önce
İyi bir dinleyici ve karşısındakini farkinda birisi

Görüşme

(*)(*)(*)(*)(*)
Y... Y... - 15 ay önce
Psgolok olarak bulabileceğiniz en iyi psikoloklar biri. Bütün samimeyetimle söylüyorum. Verdiği ödevler hayatımı değiştirdi
Toplam 4 yorum. Tümünü Gör