1. Uzman
  2. Berkay OK
Berkay OK

Berkay OK

Psikolog

Uzmanlıklar: Fobiler, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sosyal Fobi
Uzmanlıklar: Fobiler, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sosyal Fobi
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 350
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Berkay OK, 2022 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi'ni Tam Burslu şekilde tamamlayarak "Psikolog" unvanını kazanmıştır. Lisans sürecinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Aydın Devlet Hastanesi ve çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde staj yapmıştır. Benimsediği ekoller Bilişsel Davranışçı Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi'dir. Çalıştığı alanlar: Kaygı Bozukluğu, Sosyal Fobi, Özgül Fobi şeklindedir. Saygılarımla...

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Öncelikle konuşmaya başladığımız zaman terapimiz başlayacaktır. İlk seansımız, daha çok değerlendirme seansıdır. Size belli sorular sorarak hikayenizi alacağım.

Ruhsal gelişiminize yardımcı olmak için ve gelmenize neden olan problemleri çözebilmek için çeşitli ekol, yöntem ve teknikler kullanacağım.

Bununla beraber yol haritasını belirleyeceğiz. Bu yolda beraber yürüyeceğiz.

Bir seans 45 dakikadır. Danışanın durumuna göre haftada kaç kez olacağı değişim gösterir. Seansta zorlandığınız zaman istediğiniz anda bırakabilirsiniz.


Çalışma Grupları

Çocuk (6-12) Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Eğitimler

İstanbul Kültür Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Psikoloji Akademisi - 14.10.2022 Aile Danışmanlığı - Yüksek İhtisas Üniversitesi - 27.1.2023 Oyun Terapisi - Gedik Üniversitesi - 28.1.2023 Bilişsel Davranışçı Terapi - Bilgelik Enstitüsü - 19.2.2023

Danışan Yorumları