1. Uzman
  2. Buse ÇAĞLAYAN
Buse ÇAĞLAYAN

Buse ÇAĞLAYAN

Psikolojik Danışman

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Kişilerarası İletişim Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
Hizmet vermiyor
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Psikolojik danışmanlık, benim için sadece bir meslek değil, içimde derin bir tutku ve insanlara dokunma arzusuyla dolu bir yolculuk. Psikolojik danışmanlık kariyerim, sadece akademik başarılarla değil, insani bağlarla şekilleniyor. Her bir danışanımla, içlerindeki derin duyguları, hayalleri ve zorlukları anlamaya çalışırken, aslında kendi iç dünyamda da bir yolculuğa çıkıyorum. Danışanlarımın her birinin hikayelerinden öğrendiğim bir şeyler oluyor. Empati, içsel bir bağ kurma ve karşılıklı anlayış, benim için danışmanlıkta en değerli unsurlar. Danışanlarımın hayatlarına değer katmak ve onların içsel keşiflerine, öz-farkındalıklarını arttırdıkları bu yolculukta eşlik etmek, benim için sadece bir iş değil, bir amaç. Bu yolda yürürken, her bir adım, insanların hayatlarında pozitif bir iz bırakma arzusuyla atılıyor.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi süreci genellikle belirli bir süre boyunca devam eder, ancak bu süreç kişisel ihtiyaçlara göre değişebilir. Danışmanlık terapisi, kişisel gelişimi desteklemenin yanı sıra duygusal rahatlama, stres yönetimi, ilişki becerilerinin geliştirilmesi gibi birçok alanda da fayda sağlayabilir.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) LGBT+ Çift & Partner Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Duygu Odaklı Terapi Kültüre Duyarlı Terapi Sanat Terapisi Danışan(Birey) Merkezli Terapi

Eğitimler

Bahçeşehir Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Tal Akademi - 6.5.2023 Terapötik Kartlar - Tal Akademi - 19.3.2023 Dışavurumcu Sanat Terapisi - Tal Akademi - 20.5.2023 Resim Yorumlama & Projektif Çizim Testleri - Tal Akademi - 11.5.2023

Danışan Yorumları

Ruhumu beynimi rahatlattınız 🙏🏼

(*)(*)(*)(*)(*)
... ... - 5 ay önce
Buse Hanımla ilk konuşmamızdan gerçekten işinin ehli bir hekim olduğunu anladım. Yaklaşımı, yargılamadan konuşması, nazik olması ve en önemlisi açıklayıcı konuşması beni çok mutlu etti Konuşmamızdan aldığım güven neticesinde kendisinin uygulayacağı tedaviye güvenim sonsuzdur. Buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.
Toplam 1 yorum.