1. Uzman
  2. Müge ARTUN
Müge ARTUN

Müge ARTUN

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 750
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, ben Psikolojik Danışman Müge Artun. 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden mezun oldum. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimlerimi tamamlayarak aktif bir şekilde danışan görmeye başladım ve çalışmalarıma halen devam etmekteyim. Katıldığım çeşitli eğitim ve seminer çalışmaları ile gelişimimi sürdürmekteyim. Yetişkinler ile çalıştığım alanlar; anksiyete ve stres yönetimi, depresyon, yeme bozuklukları, ilişkiler, OKB, öfke yönetimi, duygu farkındalığı ve kontrolü, aile içi iletişim, kariyer ve eğitim danışmanlığı, fobiler, özgüven sorunları, kendini tanıma ve anlama, öz şefkat geliştirme.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Psikolojik Danışmanlık ve terapi süreci sizlere kendi duygu, düşünce ve davranışlarınız hakkında farkındalık ve bunları düzenleyebilme becerisi kazandırmayı amaçlar. Bu amaçla terapi sürecinde bilimsel ve modern terapi tekniklerinden yararlanmaktayım.


Seanslarımız ortalama 45 dakika sürmektedir. Seans sıklığı danışandan danışana farklılık gösterebilmekle birlikte genel itibariyle haftada bir şeklinde ilerlemektedir. Seanslarda yapılan görüşmeler terapist ve danışan arasında gizli kalacaktır.


İlk seansımızda danışanı tanıma ve danışanın terapi sürecinde gerçekleştirmek veya değiştirmek istediği amaçları üzerine görüşülerek hedefler belirlenir. Bu doğrultuda, danışan için kendisine özel bir terapi süreci belirlenir.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bütüncül Psikoterapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Pozitif Psikoloji Danışan(Birey) Merkezli Terapi Duygu Odaklı Terapi Eklektik Terapi

Eğitimler

Yıldız Teknik Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Psikolojik Danışma Sempozyumu - Boğaziçi Üniversitesi - 3.5.2015 12. Ulusal Pdr Öğrenci Kongresi - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - 25.7.2015 Eğitimde Değişim Konferansı - Mef Üniversitesi - 11.12.2016 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Dr. Nevin Dölek - 3.3.2017 19. Rehberlik Sempozyumu - Sev Amerikan Koleji - 18.3.2017 Eğitimde Gelecek Konferansı - Mef Üniversitesi - 12.11.2017 Mindfulness - Sosyal Duygusal Öğrenme Akademisi - 11.9.2018 Yaratıcı Drama Liderliği - İstanbul Drama Sanat Akademisi - 30.6.2019 Bilişsel Davranışçı Terapi - Psikoloji Akademisi - 8.7.2020

Danışan Yorumları