1. Uzman
  2. Atahan KARADAĞ
Atahan KARADAĞ

Atahan KARADAĞ

Psikolog

Uzmanlıklar: Travma ve İlişkili Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Uzmanlıklar: Travma ve İlişkili Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 850
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 850

Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Atahan Karadağ. Bilgi Üniversitesi Travma ve Afet Çalışmaları Uygulamalı Ruh Sağlığı yüksek lisansımın süpervizyon dönemine devam ediyorum. Koç Üniversitesinde iki farklı laboratuvarda 1,5 sene misafir araştırma asistanı olarak görev aldım. Işık Üniversitesinde ebeveynlik davranışları, psikolojik semptomlar, sosyal medya bağımlılığı, gelişmeleri kaçırma korkusu gibi konularda çalışmalar yaptım. Birçok kongrede bildiri ve poster sunumları gerçekleştirdim ve yaptığım çalışmalar hakemli bilimsel dergilerde yayınlandı. Deniz Kuvvetlerinde psikolog olarak 20-30 yaş arasındaki bireylerin terapi seanslarını gerçekleştirdim. Akademik çalışmalarıma devam ediyorum. Uzmanlık alanım travma ve afet ruh sağlığıdır. Seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR terapi yöntemleriyle çalışıyorum. Travma bakış açısıyla birçok konuyu ele alarak eklektik çalışma yürütmekle beraber ilişki problemleri, depresyon, kaygı ve ergenlik sorunları da çalıştığım konular arasındadır.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Öncelikli amacım, sizinle sağlıklı bir iletişim ortamı yaratmak ve duygusal iyilik haline ulaşmanızı desteklemektir. Terapi, güvende hissettiğiniz bir ortamda, duygularınızı, düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bir yerdir.

Seansın gizlilik ve güvenliği temel prensibimizdir. Terapinin sürecini ve sınırlarını sizinle işbirliği içerisinde belirleyeceğiz.

İlk seans, sizin hikayenizi öğrenmeye, sizi bugüne getiren dünden günümüze neler var duymaya çalıştığım bir seans olacak. İlerleyen seanslarda, belirli hedeflere yönelik çalışmalar yapacağız ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ilerleyeceğiz.

Bu yolculuğa çıkma cesareti göstermenizi ve duygusal sağlığınızla ilgilenmenizi önemsiyorum. Umarım birlikte çalışırken güçlü bir bağ kurabiliriz.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) EMDR

Eğitimler

Işık Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Sertifikası - Psikoloji Akademisi - 1.6.2022 Emdr - Enstitü Ay - 30.4.2023

Danışan Yorumları