1. Uzman
  2. Berfin YILMAZ
Berfin YILMAZ

Berfin YILMAZ

Psikolog

Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kişilerarası İletişim Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kişilerarası İletişim Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
süre 60 dk
ücret 450
Yüz Yüze Terapi
süre 60 dk
ücret 450

Hakkında

Eğitimler: BDT (Bilişsel Davranışçı Terapi) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Aktarım Odaklı Terapi Dinamik Yönelimli Terapi Şema Terapi Çocuk Değerlendirmede Objektif - Projektif Testler Resim Analizleri Masal Terapisi Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Çocuklarda BDT Filial Terapi. Hemen bir öngörüşme sağlamak için WhatsApp üzerinden ***** numaram üzerinden iletişime geçebilir veya direkt arayabilirsiniz.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhaba güzel insan; öncelikle sorunun ile alakalı buradan bir çözüm arayışında olduğun için seni tebrik ediyorum. Atmış olduğun bu adım değişime açık olduğunu gösterir. Değişimin gerçekleşmesi için en önemli şey getirmiş olduğun problemin farkında olmak ve bunu değiştirmek için adım atmaktır. Seninle güzel bir şekilde ilerleme katedeceğimizi düşünüyor ve seni sevgiyle kucaklıyorum.. :)

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18) Çocuk (6-12) Okul Öncesi Çocuk (0-6)

Terapi Yaklaşımları

Çözüm Odaklı Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Filial Oyun Terapisi (PCIT) Danışan(Birey) Merkezli Terapi Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Davranışçı Terapi Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Şema Terapi Psikanalitik & Psikodinamik Terapi Duygu Odaklı Terapi Eklektik Terapi Yaşantısal Aile Terapisi Hızlandırılmış Deneyimsel Dinamik Psikoterapi

Eğitimler

Beykent Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Danışan Yorumları