1. Uzman
  2. Burak DEMIRHAN
Burak DEMIRHAN

Burak DEMIRHAN

Psikolojik Danışman

(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 600
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 800

Hakkında

Merhabalar, ben Psikolojik Danışman Burak Demirhan. 2020 yılında Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum.Üniversiteden sonra askerlik görevimi  Türk Silahlı Kuvvetlerinde RDM birliğinde RDM subayı olarak yerine getirdim. 12 ay boyunca birçok danışmaya girdim ve katılış muayenelerine katıldım. Daha sonra kendi sosyal medya hesaplarım üzerinden birçok danışan ile çalışmaya başladım.2023 yılında Kaygı bozukluklarında BDT eğitimi aldım. Şu an almakta olduğum şema terapi,cinsel terapi,travma ve yas terapisi, boşanma danışmanlığı, kabul ve kararlılık terapisi eğitimleri devam etmektedir. Ayrıca ''Klinik Psikoloji'' yüksek lisansında 1.dönemimdeyim. Ergen ve yetişkinlerle üç senedir psikolojik danışmanlık ve bireyle psikolojik danışmanlık görüşmeleri yapıyorum.  1000'e yakın seansa girdim ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Sizlere iyi gelebilmek mesleğimi bana sevdiren kısım oluyor. Birlikte, hayatınıza dokunabilmek dileğiyle.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Danışmak istediğiniz konuya göre değişiklik göstermekle beraber 8-12 seanslık bir süreç planlanıyorum. Bu süreçte konuya göre bilişsel davranışçı terapi ve şema terapi uyguluyorum. Hafta da bir ya da iki hafta da bir olacak şekilde takvimimdeki müsait saatlerde randevu planlaması yapıyorum ve ilk seansımızda aklınızda soru işareti olarak kalan tüm sorularınızı cevaplıyorum.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18) Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Şema Terapi Davranışçı Terapi

Eğitimler

Sakarya Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Kaygı Bozukluğunda Bdt - B&s Psikoloji - 13.3.2023 Emdr - Biruni Üniversitesi - Dr. Aydoğan Arı - 8.2.2024 Şema Terapi - Biruni Üniversitesi - Prof. Dr. Başaran Gençdoğan - 5.1.2024 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Hayying Danışmanlık - Prof. Dr. Başaran Gençdoğan - 10.1.2024 Kabul Ve Kararlılık - Hayying Danışmanlık- Uzm. Klinik Psikolog İzzet Öner - 15.1.2024 Çift Terapisi - Hayying Danışmanlık - Dr. Aydoğan Arı - 10.2.2024 Cinsel Terapi - Hayying Danışmanlık - Uzm. Klinik Psikolog İzzet Öner - 8.2.2024

Danışan Yorumları

İlk Seans

(*)(*)(*)(*)(*)
A... F... - 3 ay önce
Burak bey ile olan ilk terapi çok iyi geçti gerçekten işine ciddiyetle yaklaşan bir psikolog. Anladığım kadarı ile detaylı ve sorunları listeleyerek ilerleyeceğiz bahsettiği yöntemelerin çok etkili olduğunu düşünüyorum. Tüm seanslar bittiğinde kendimi daha mutlu hissedeceğime eminim. Teşekkür ederim.
Toplam 1 yorum.