1. Uzman
  2. Damla BAĞCI
Damla BAĞCI

Damla BAĞCI

Psikolog

Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Psikotik Bozukluklar, Sosyal Fobi
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Psikotik Bozukluklar, Sosyal Fobi
Online Terapi
Hizmet vermiyor
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 350

Hakkında

Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2017 senesinde mezun oldum. Mezuniyetten sonra deneyim kazanıp alanı kitaplar dışında da tanıyabilmek için bazı özel kurumlarda görev aldım. Pandemi süresinde insanların talebinin online seanslar olması sebebiyle bir süre online olarak çalıştım. Hali hazırda yüz yüze olarak anlaştığım paylaşımlı bir ofiste danışan görmekteyim. Çalışma Alanlarım: • Çocuk Psikolojisi • Ergen Psikolojisi • Yetişkin Psikolojisi • Bireysel Terapi • Aile Danışmanlığı (MEB ve YÖK Onaylı) • Oyun Terapisi Gerekli diğer bilgiler ekteki CV de bulunmaktadır.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhabalar, ben Damla Bağcı. Başkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra Bireysel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı ve Oyun Terapisi üzerine eğitimler aldım.

Akademik eğitimlerim ve edindiğim tecrübeler sizlerin kendinizi tanımanız, mutluluğu yakalamanız, aile içi huzurunuz ve çocuklarınızın hayata kendi ayakları üzerinde basar bir şekilde hazırlanmaları için.


Hadi gelin yaşamın zorluklarını birlikte kolaylaştıralım..

Çalışma Grupları

Aile Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Aile ve Çift Çocuk (6-12) Yetişkin (65+) Çift & Partner

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Çözüm Odaklı Aile Terapisi Bilişsel Terapi (CPT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Oyun Terapisi Yaşantısal Aile Terapisi Yapısal Aile Terapisi Sistemik Aile Terapisi

Eğitimler

Başkent Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Başak Demiriz - 9.2.2021 Aile Danışmanlığı Eğitimi - Meb - 11.3.2021 Oyun Terapisi Eğitimi - Novarge - 8.1.2021

Danışan Yorumları